2016.10.29. 20:14

Férfi vízilabda ob I - Döntetlen Szegeden

Budapest - A ContiTech-Szeged-Diapolo együttese 11-11-es döntetlent játszott a Vasassal a férfi vízilabda OB I 6. fordulójának egyetlen szombati mérkőzésén.

Eredmény, E.ON férfi ob I, A csoport:

ContiTech-Szeged-Diapolo - VasasPlaket 11-11 (1-3, 2-3, 6-3, 2-2)

Az újszegedi sportuszodában rendezett meccsen a hazaiak szerezték meg a vezetést, 1-0 után azonban hatalmas fordulat következett: a Vasas 5-1-re elhúzott. A folytatásban nagy erőket mozgósított a Szeged, amely 9-9-nél, a harmadik negyedben érte utol a fővárosi csapatot. Végül a zárófelvonás döntetlennel zárult, így 11-11 lett a végeredmény.