2015.01.21. 18:13

Videó: Győzelemmel kezdett a DVTK

Miskolc - A 2015-ös esztendő első felkészülési mérkőzését játszotta a Diósgyőri VTK szerdán délután. A Sivic-legénység ellenfele a szlovák másodosztályú Rimaszombat együttese volt Diósgyőrben.

Diósgyőri VTK - MSK Rimavska Sobota 2-1 (2-1)

Miskolc, Diósgyőri Stadion új műfüves edzőpálya, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Kátai Gábor (Márkus Tamás, Demeter János).

DVTK: Antal - Okuka, Szalai V., Alves, Husic - Kvekveskiri, Egerszegi - Marjanovic, Bognár, Gosztonyi - Griffiths. Vezetőedző: Sivics Tomislav.

DVTK (a 61. perctől): Antal - Bori, Eperjesi, Kádár, Németh M. - Ho-Young, Jenner, Barczi - Takács, Grumic, Bacsa. Vezetőedző: Sivic Tomislav.

MSK RS I. félidő: Benik - Bial, Petran, Slovak, Lehman - Vargic - Cery, Almasky, Clovecko, Koloredy - Trabalik. Vezetőedző: Geri Gergely.

MSK RS II. félidő: Konik - Micuda, Petran, Slovak, Lehman - Luptak - Koloredy (Halaj, 80.), Maric, Hrosovsky, Cery (Illés, 80.) - Trabalik (Gazda, 80.). Vezetőedző: Geri Gergely.

Gólszerző: Trabalik (0-1) az 5., Bognár I. (1-1) a 10., Griffiths (2-1) a 29. percben.

Sivic Tomislav: Egy nagyon hasznos mérkőzést játszottunk egy jó ellenfél ellen. A mai napon elsősorban a fizikai felkészülésen volt a hangsúly. Helyenként jól játszottunk, sok lehetőséget dolgoztunk ki. Természetes, hogy ma még nem voltunk frissek, ezért nem tudtuk kihasználni az összes ziccerünket. Mindent összevetve elégedett lehetek azzal, amit ma láttam.

Forrás: dvtk.eu