2014.08.07. 17:35

BOON-ÉLŐ - Európa Liga: Krasznodar vs. DVTK 3-0 (1-0)

Az első mérkőzésen elszenvedett 5-1-es vereség után a továbbjutásra szinte esélytelenül lépett pályára a Diósgyőri VTK gárdája az FK Krasznodar vendégeként az Európa Liga-selejtező harmadik fordulós párharcának visszavágóján csütörtökön magyar idő szerint 18.00-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on Krasznodarból!

3 - 0   (1 - 0)

Krasznodar, 8800 néző. V.: Christian Dingert (Mike Pickel, Dominik Schaal) - németek.

FK Krasznodar: Sinitsin - Markov, Granquist, Martynovich, Burmistrov - Pomerko - Laborde, Petrov, Izmailov, Konaté - Wanderson. Vezetőedző: Oleg Kononov.

Diósgyőri VTK: Radoš - Okuka, Debreceni, Kádár, Németh M. - Egerszegi - Bori, Nikházi, Gosztonyi - Marjanović, Takács T.. Vezetőedző: Sivic Tomislav.

Gólszerző: Konaté (1-0) a 30., Konaté (2-0) az 55., Ari (3-0) a 86. percben percben.

Sárga lap: Bori a 41. percben.

Kiállítva: -.

Csere: Egerszegi helyett Bognár a 39., Wanderson helyett Ari a 61., Laborde helyett Joaozinho a 61., Marjanovich helyett Bacsa a 71., Gosztonyi helyett Csirszki a 71., Konaté helyett Agejev a 77. percben.