2014.03.02. 20:59

DVTK vs. DVSC-TEVA - Edzői nyilatkozatok

Miskolc - A Diósgyőri VTK vs. Debrecen VSC-TEVA (1-1) NB I-es labdarúgó mérkőzés után a két vezetőedző, Sivic Tomislav és Kondás Elemér értékelte a látottakat.

Sivic Tomislav (DVTK): - Labdát veszítettünk félpályán, gólt kaptunk. Szerencsénk volt, hogy kiegyenlítettünk. Rutinos játékosunk kiállíttata magát. Csak gratuláció jár a játékosoknak, hogy egy Debrecen ellen kibírták gól nélkül a félidőt. Voltak fölösleges hibák, a pálya sem volt tökéletes.

Kondás Elemér (DVSC-TEVA): - Változatos mérkőzés volt, itt is volt helyzet, ott is volt helyzet. Sajnos hamar kiegyenlített a DVTK a szép gólunk után. A második félidőben sok helyzetünk volt, a talaj adottságai sem voltak tökéletesek. Nem vagyok elégedett, de elégedetlen sem, mert végig győzelemre játszottunk. Ahhoz, hogy a Diósgyőr itthon tudta tartani az egy pontot, a kapusuk nagyon sokat segített. Örülök az egy pontnak, bár az egy pontnak nem szoktam örülni.

A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 18. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája az DVSC-TEVA csapatát fogadta vasárnap 18:30-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon.