2013.09.07. 22:13

Győzelemmel mutatkoztak be

Szombaton délután megkezdte bajnoki szereplését a miskolciak NB I-es női röplabdacsapata.

Szombaton délután megkezdte bajnoki szereplését a miskolciak NB I-es női röplabdacsapata.Albrecht-Miskolci VSC-MVSI - Veszprémi ESC 3:2 (-12, -17, 10, 11, 13)

Miskolc, 100 néző. V.: Bodrogi, Suba.

Albrecht-MVSC-MVSI: Szabó B., Kovács E., Szajkó, Sitkey, Csarkó, Kiss E. Csere: Nagy Zs. (liberó), Jobbágy (liberó), Radomszki, Oláh, Szilvási, Bertók. Vezetőedző: Toma Sándor.

Toma Sándor: – A „csendes” őszi napsütés megfogta a lányokat. Az első és a második szettben mintha nem is a hazai teremben játszottak volna. Örülök, hogy a harmadik és a negyedik szettben már lehetett szakmázni, az ötödikben pedig helyenként jók voltunk. Az a legfontosabb, hogy győzelemmel mutatkoztunk be.