2013.02.10. 11:12

Szoros csatában

Férfi NB I/B Keleti csoport, 15. forduló.

Férfi NB I/B Keleti csoport, 15. forduló.EKF-Eger-HÉSZ SE – Tiszaújvárosi Tisza Tv-Phoenix KK 93-84 (27-22, 19-19, 22-22, 25-21)

Eger, 50 néző. V.: Szakáll, dr. Gaál, Szabó A.

Tiszaújvárosi Tisza Tv-Phoenix KK: Tóth T. (15/3), Pöstényi (11), Kóthay (13/3), Lajsz (14/3), Magyar (14/9). Csere: Réti A. (3), Varga Á. (12/3), Sebők (-). Edző: Brunyánszky István.

Brunyánszky István: – Nagyon küzdelmes mérkőzésen, a játékvezetők közbenjárásával, szoros csatában maradtunk alul. Háromszor is talpra álltunk azt követően, hogy ellenfelünk 10 pontnál is nagyobb különbséggel vezetett, és a negyedik negyed közepén még vezettünk is. Gratulálok a csapatnak, remélem legközelebb az ilyen meccset sikerül győzelemre váltani.