2012.03.03. 20:45

Egy pontot szerzett a Mezőkövesd

A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 17. forduljában idegenben ért el döntetlent szombaton a Mezőkövesd.

Szeged 2011 – Mezőkövesd-Zsóry SE 1-1 (1-0)

Szeged, 500 néző. V.: Szabó Zs.

Szeged 2011: Trepák - Fousseni, Florin, Tóth I., Radnai - Ulviczki, Podonyi (Kulacsik, 86.), Kis R., Orosz (Geiger, 72.) - Nebil (Válent, 52.), Folmer. Edző: Futó Tamás.

Mezőkövesd-Zsóry: Szántai - Kaszás, Lakatos, Elek, Kerényi - Kákonyi, Bagi, Szabó Á. (Bogdány, 80.), Lipusz (Olasz, 68.) - Jeremiás (Husanik, 85.), Hamar. Edző: Szabados György.

20 . perc: Jobb oldali szögletrúgás után Folmer visszafejelte a labdát középre ahol Tóth érkezett és 5 méterről a kapu bal oldalába bólintotta a labdát, 1-0.

93. perc: Kákonyi ívelt be a jobb oldaltól, Bogdány középre passzolt ahol Hamar kapásból 6 méterről a kapuba lőtt, 1-1.

Jók: Tóth, Folmer, Radnai, Kis, ill. Bagi, Szántai, Elek.

Futó Tamás: - Ha a mérkőzés összképét néznénk talán reális a döntetlen, viszont ami at utolsó másodpercekben történt az nem volt sportszerű. Sokat tettünk a győzelemért gratulálok minden játékosomnak.

Szabados György: - Ha egy pontért ennyit kell utazni akkor legközelebb a három pontért körbeutazzuk az országot.