2018.01.14. 09:15
Borsod megyei téli teremtorna: Íme a program!
Borsod-Abaúj-Zemplén - A Magyar Labdarúgó Szövetség Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Igazgatósága a tavaszi bajnoki felkészülés jegyében ismét kiírta az egykor oly népszerű téli teremlabdarúgó-tornáját.
Borsod-Abaúj-Zemplén - A Magyar Labdarúgó Szövetség Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Igazgatósága a tavaszi bajnoki felkészülés jegyében ismét kiírta az egykor oly népszerű téli teremlabdarúgó-tornáját.
A csoportselejtező mérkőzéseket nyolc helyszínen rendezik meg. A középdöntőnek, az elődöntőnek és a helyosztóknak – ahová a csoportgyőztesek jutnak be – a kazincbarcikai Don Bosco sportcsarnok ad otthont január 27–28-án.
A selejtező programja
Január 20. (szombat)
Bőcs
9.00: Szirma – Bőcs
9.35: Sajószentpéter – MVSC
10.15: Bőcs – Sajószentpéter
10.50: MVSC – Szirma SE
11.30: Sajószentpéter – Szirma
12.05: Bőcs – MVSC
Mezőkövesd
9.00: Tiszakeszi – Bükkzsérc
9.35: Vatta – Sajóbábony
10.15: Bükkzsérc – Vatta
10.50: Sajóbábony – Tiszakeszi
11.30: Vatta – Tiszakeszi
12.05: Bükkzsérc – Sajóbábony
Mád
9.00: Hernádnémeti – Mád
9.35: Alsózsolca – Tiszaladány
10.15: Mád – Alsózsolca
10.50: Tiszaladány – Hernádnémeti
11.30: Alsózsolca – Hernádnémeti
12.05: Mád – Tiszaladány
Január 21. (vasárnap)
Encs
9.00: Telkibánya – Encs
9.35: Garadna – Aszaló
10.15: Encs – Garadna
10.50: Telkibánya – Aszaló
11.30: Garadna – Telkibánya
12.05: Encs – Aszaló
Felsőzsolca
9.00: Kisgyőr – Felsőzsolca
9.35: Harsány – Varbó
10.10: Parasznya – Kisgyőr
10.45: Felsőzsolca – Harsány
11.20: Varbó – Parasznya
11.55: Kisgyőr – Harsány
12.30: Parasznya – Felsőzsolca
13.05: Varbó – Kisgyőr
13.40: Parasznya – Harsány
14.15: Felsőzsolca – Varbó
Mád
9.00: Tiszalúc – Gesztely
9.35: Szirmabesenyő – Onga
10.15: Gesztely – Szirmabesenyő
10.50: Onga – Tiszalúc
11.30: Szirmabesenyő – Tiszalúc
12.05: Gesztely – Onga
Kazincbarcika
9.00: Mályinka – Bánhorváti
9.35: Szendrő – Edelény
10.15: Bánhorváti – Szendrő
10.50: Edelény – Mályinka
11.30: Mályinka – Szendrő
12.05: Bánhorváti – Edelény
Sátoraljaújhely
9.00: Bodroghalom – Pálháza
9.35: Tokaj – Karcsa
10.15: Pálháza – Tokaj
10.50: Karcsa – Bodroghalom
11.30: Tokaj – Bodroghalom
12.05: Pálháza – Karcsa
- ÉM -