„Gratulálok a csapatnak a bajnoki címhez!”

Illusztráció - „Gratulálok a csapatnak a bajnoki címhez!”
Miskolc – A labdarúgó megyei II. osztály Keleti csoportjának 29. fordulójában öt meccset játszottak vasárnap.

Pácin – Cigánd II 0-1 (0-0)

Pácin, 250 néző. V.: Papik.

Pácin: Sütő – Halász Attila, Lakatos S., Lakatos R. (Kaskó), Osztroha, Ignáth (Góré), Paronai (Halász András), Kis Kocsi, Gombos, Kovács Zs. (Árvai), Horváth M. Játékos-edző: Paronai Tamás.

Cigánd II: Nagy I. – Baráz, Pásztor, Béres, Oravecz, Kiss M. (Nagy G.), Balogh M. (Jasceg), Szemán, Jóni (Dócs), Sáfrány (Hogya), Budai. Játékos-edző: Nagy Gábor.

G.: Oravecz. Jók: az egész csapat, ill. az egész csapat.

Paronai Tamás: – Az első félidőben a motivált vendégek nagy nyomás alá helyeztek minket, amit ha szerencsével is, de sikerült kibekkelnünk. A második félidőben teljesen egyenrangú ellenfelek voltunk, és ha kevés is, de volt lehetőségünk a gólszerzésre. Minden játékosomat dicséret illet a mai teljesítményéért. Gratulálunk a Cigánd bajnoki címéhez és sok sikert nekik a megyei I. osztályban.

Nagy Gábor: – Gratulálok a csapatnak a bajnoki címhez! Az első félidőben el kellett volna dönteni a mérkőzést, mivel nem sikerült a második félidőben sikerült kiszenvedni a győzelmet. Gratulálok a sportszerű Pácinnak és további sikereket kívánok nekik.

Tiszaladány – Telkibánya 11-1 (6-1)

Tiszaladány, 100 néző. V.: Tóth Zs.

Tiszaladány: Bacsó – Géczi, Kiss T., Lakatos R., Liszkai K., Szadai (Csócsics), Juhász, Gégény, Gáspár (Nagy), Szívós Gy., Szívós M. Csapatvezető: Liszkai Attila.

Telkibánya: Gallyas – Kovács, Kundrák, Pelles, Krajczár, Szendrey, Horváth K., Mata, Saláta, Szabó, Dávid. Edző: Kovács Róbert.

G.: Szívós M. (8), Szívós Gy. (2), Géczi, ill. Kovács. Jók: az egész csapat, ill. az egész csapat. Ifi: 3-0.

Liszkai Attila: – Egy sportszerű csapat ellen ilyen arányban is megérdemelten győztünk.

Kovács Róbert: – Sok sikert a hazaiaknak.

Garadna – Pálháza 2-0 (0-0)

Garadna, 100 néző. V.: Oscsenda.

Garadna: Kiss B. – Sóvári (Beregi P.), Kis, Beregi D. (Szaniszló), Sabján, Molnár M., Rozgonyi, Szabó N., Molnár D., Rohály, Burai. Edző: Berencsi László.

Pálháza: Zubik – Erdei, Fedor, Orosz, Szabó S., Timkó, Illés, Szabó I., Palágyi, Besztercei, Pálóczi (Csizmár). Edző: Horváth Mihály.

G.: Sabján (2). Jók: Sabján, Rozgonyi, Szabó, Beregi D., Molnár, Burai, ill. Besztercei, Erdei, Illés. Ifi: 5-4.

Berencsi László: – Hazai pályán az első helyezetten kívül a dobogósokat legyőztük. Ellenfelünk mai lenéző megnyilvánulására sikerült úgy válaszolni, hogy az fájjon. A jövőre nézve örömmel tölt el, hogy az ifjúsági csapatunk képes jól segíteni a felnőtteket. Gratulálok mindkét csapatunknak!

Horváth Mihály: – Ha nem rúgjuk be a helyzeteket ez van. Kicsit el kell gondolkodni egy-két játékosnak, sajnos nem vagyunk ott fejben már harmadik hete.

Ináncs – Tokaj 4-2 (1-2)

Ináncs, 200 néző. V.: Suhaj.

Ináncs: Kádas – Mika, Budai (Balassa), Pockodi, Csesznik, Román, Takács P., Kiss J., Terebesi, Takács B., Váradi. Elnök: Montvajszki Bertalan.

Tokaj: Tóth Á. – Hauberger, Tóth D., Cseh K., Molnár, Pásztor, Hajnal, Halász, Vámosi (Zelenák), Mihali, Lukács. Edző: Juhász Zsolt.

G.: Mika (2), Pockodi, Takács P., ill. Mihali, Pásztor. Jók: Mika (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. senki. Ifi: 1-14.

Kemény Ferenc, szakosztályvezető: – Küzdeni akarásból jelesre vizsgázva megérdemelt győzelem a sportszerű vendégcsapat ellen. Jó volt a játékvezetés.

Juhász Zsolt: – Gratulálok a hazaiaknak, akik példát mutattak nekünk küzdelemből, játékból.

Erdőhorváti – Sárospatak 4-0 (0-0)

Erdőhorváti, 250 néző. V.: Nagy F.

Erdőhorváti: Mata – Gálya, Orosz (Peimli), Makkai, Lukács (Jaskó), Engel, Kazsimér, Novák, Popovics, Mészár, Gulyás (Négyesi). Játékos-edző: Mata Sándor.

Sárospatak: Mihalkó – Solymosi, Takács, Kerékgyártó (Hochvárt), Poroszka, Bartha A. (Bartha Á.), Pothurszky, Bodnár, Pásztor (Helmeczi), Pápa, Horváth. Edző: Beimli Zsolt.

G.: Engel (2), Orosz, Popovics. Kiállítva: Takács (69.). Jók: Kazsimér (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. Kerékgyártó, Bodnár, Poroszka. Ifi: 0-9.

Mata Sándor: – Az első félidőben pontatlanul és megilletődötten játszottunk, a másodikban sokkal jobb felfogásban és pontosabban, így megérdemelten győztünk.

Beimli Zsolt: – Az első félidő jó játékát sikerült a másodikban pillanatok alatt tönkretenni, így megérdemelten nyert a hazai csapat, gratulálunk nekik.