„Remélem a majálisozó játékosaink hagynak nekünk a gulyáslevesből”

Hernádnémeti vs. Vatta
Hernádnémeti vs. Vatta - © Fotó: Ádám János
Miskolc – A labdarúgó megyei II. Közép csoportjának 25. fordulójában vasárnap négy mérkőzést játszottak szombaton.

Önnek melyik a kedvenc csapata a megyei II. osztály Közép csoportjában?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

Cserépfalu – Alsózsolca 2-2 (2-2)

Cserépfalu, 200 néző. V.: Mező I.

Cserépfalu: Demeter – Balogi, Polgár, Mohácsi, Erdős, Mizser, Kis, Komlósi, Gáspár (Orosz), Török, Kéri. Elnök: Kovács Zoltán.

Alsózsolca: Mulató – Fink, Kun-Szabó, Szegő, Erdei Nagy N., Balog, Vadász, Molnár (Nagy), Hajdú, Ivancsó, Bódi. Edző: Borbély István.

G.: Török, Kéri, ill. Vadász, Polgár (öngól). Jók: az egész csapat, ill. Szegő, Kun-Szabó. Ifi: 1-9.

Kovács Zoltán: – Igazságos döntetlen, jó színvonalú mérkőzésen.

Borbély István: – Nem játszottunk ma jól viszont a meccslabdát mi hagytuk ki. Egy jó mérkőzésen sikerült pontot szerezni. Remélem a majálisozó játékosaink hagynak nekünk a gulyáslevesből. Akik ma itt voltak azok igazi csapatemberek!

Mezőnagymihály – Bükkzsérc 2-1 (1-1)

Mezőnagymihály, 150 néző. V.: Tiszóczki.

Mezőnagymihály: Serki – Farkas, Nagy, Németh, Kiss, Sajtós (Varga), Nagy L., Boros K., Nagy G., Lakatos (Moroncsik), Tóth A (Tóth T.). Edző: Holló Ferenc.

Bükkzsérc: Bollók – Jóna, Lázár (Kispál), Lénárt, Szemán I. (Harsányi), Kriston, Oborzil, Rémiás (Síró), Szemán P. (Papp), Tímári, Horváth. Edző: Kovács József.

G.: Nagy, Sajtós, ill. Kriston. Kiállítva: Jóna (32.), Papp (85.) Jók: az egész csapat, ill. Tímári és az egész csapat. Ifi: 4-1.

Holló Ferenc: – Köszönjük a bükkzsérci csapat sportszerűségét az időpont módosításban. Összességében sokat tettünk a győzelemért. Remélem ad egy kis lökést csapatunknak a továbbiakra.

Kovács József: – Különleges teljesítményt láthattunk a játékvezetőtől – kárunkra. Nem vártuk el tőle, hogy bennünket segítsen, de azt sem, hogy sújtson a rossz ítéleteivel. Hozzáteszem, hogy a két kiállítás jogos volt. Jövő héten megpróbálunk jobb eredményt elérni.

Hernádnémeti – Vatta 3-2 (1-1)

Hernádnémeti, 150 néző. V.: Tóth Zs.

Hernádnémeti: Répási – Kertész, Zsova, Orosz (Debrődi), Lipták, Almádi, Barcsai, Lantos (Ruzsvánszki), Juhász (Lubai), Kovács, Nótár. Edző: Hideg László.

Vatta: Gergely – Nagy, Tóth, Kaló, Baranyi, Kerekes, Szarvas, Ferenczi (Váradi), Bodzán (Gulya), Pusoma, Lakatos. Edző: Kovalik Mihály.

G.: Kertész (11-es), Nótár (11-es), Kovács, ill. Lakatos, Tóth. Jók: Barcsai, Almádi, Lipták, Juhász, Kovács, ill. Baranyi, Tóth. Ifi: 4-3.

Hideg László: – Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés lesz, de a második félidőben nagyon megdolgoztak a srácok az értékes 3 pontért.

Kovalik Mihály: – Vasárnapi szieszta volt az első félidő. A másodikban megint a játékvezetők jöttek ki győztesnek a két megadott 11-essel. Egy ilyen mérkőzésre miért nem küldenek ellenőrt?

Szirmabesenyő – Harsány 2-0 (2-0)

Szirmabesenyő, 150 néző. V.: Tóth I. T.

Szirmabesenyő: Polyák – Mizser (Kubiczki), Illés, Markov (Juhász), Kiss, Kéméndi, Gável (Jesztrebi), Kis (Bertók), Sári (Varga), Fehér, Szentpéteri. Edző: Markov Tamás.

Harsány: Pusztai – Rafael, Tóth Zs. (Nagy), Dévai, Dudás, Dancs, Éliás, Soltész, Tóth A., Simon, Munkácsi. Edző: Pusztai Tamás.

G.: Mizser, Markov. Jók: Illés, Gável, Kéméndi, ill. senki. Ifi: 1-1.

Markov Tamás: – Sok helyzet kimaradt. Még mindig döcög a szekér. Nagyobb különbséggel kellett volna nyernünk!

Pusztai Tamás: – Gyenge mérkőzésen megérdemelt hazai győzelem.

„Büntetőt hibázunk, ziccerek sokaságát hagyjuk ki és kikapunk az utolsó percben!”

Miskolc – A labdarúgó megyei II. Közép csoportjának 25. fordulójában szombaton négy mérkőzést játszottak szombaton.