Hétvégi országos sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

február 27., szombat:

Atlétika
Téli dobó ob, Szombathely 13.00

Kézilabda
Női BL, középdöntő, 2. csoport, 10. (utolsó) forduló:
FTC-Rail Cargo Hungaria – Baia Mare (román), Syma Csarnok 14.30
K&H férfi liga:
Csurgó-Balatonfüred 18.00
B.Braun Gyöngyös-Cegléd 18.00
Mezőkövesd-Vác 18.30
K&H női liga:
Ipress Center-Vác – Fehérvár KC 18.00
EUbility Group-Békéscsaba – DVSC-TVP 18.00
Budaörs-Mosonmagyaróvár 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I: MARSO Nyíregyháza-Egis Körmend 16.30 Atomerőmű SE – KTE-Duna Aszfalt 18.00 Falco-Trend Optika KC Szombathely – MAFC 18.00 Szolnoki Olaj KK-Kaposvári KK 18.00 Sopron KC – JP-TOP COP Jászberény 19.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 22. forduló:
Szombathelyi-Swietelsky Haladás – Diósgyőri VTK 15.30
Újpest FC – DVSC-TEVA 15.30
MTK Budapest-Békéscsaba 1912 Előre 15.30
Paksi FC-Vasas 15.30
Puskás Akadémia-Videoton FC 15.30
Budapest Honvéd-Ferencváros 18.00
Merkantil Bank NB II, 17. forduló:
Soroksár-Csákvár 14.00
Szigetszentmiklós – Swietelsky-Soproni VSE 14.00
Szeged-BFC Siófok 14.00
Dunaújváros-Vác 14.00
Gyirmót-Kisvárda 17.00
Ajka-Szolnoki MÁV FC 17.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Balmazújváros 17.00

Röplabda
Férfi NB I:
PTE-PEAC C-DOKI – Sümegi Röplabda RE 16.00
DEAC-Fino Kaposvár 17.00
Vegyész RC Kazincbarcika – MAFC-BME 17.30
Női NB I:
Pincelakat RÖPKE SE – 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem 17.00
Albrecht MVSC MVSI-Vasas Óbuda 17.00

Sportlövészet
Tízméteres Eb, Győr, női légpisztoly 9.30, döntő: 11.30, férfi légpuska 11.15, döntő: 13.45, junior férfi és női futócél vegyes 9.30, légpisztoly vegyes csapat 13.30, légpuska vegyes csapat 15.00

Tenisz
Fedettpályás országos bajnokság, 1. forduló és nyolcaddöntő (Europe Tennis Center Bp. XX. Közműhelytelep 21.)

Úszás
Uszonyosúszó világkupa, Eger 9.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I, középszakasz:
– felsőház:
Szolnoki Dózsa-Közgép – FTC-PQS Waterpolo 16.00
BVSC-Wáberer Hungária-Zugló – RacioNet-Honvéd 18.00
VasasPlaket – ContiTech-Szeged-Diapolo 18.00
A-Híd OSC Újbuda – ZF-Eger 20.15
– alsóház:
EBP Tatabánya-Debreceni VSE 16.00
PannErgy-MVLC – KSI SE 17.00
Valdor-Szentes – UVSE-Hunguest Hotels 18.00
PVSK-Mecsek Fűszért – Kaposvár 19.00
Női Euroliga, negyeddöntő, visszavágó:
UVSE-Centrál – CN Mataro (spanyol) 17.15

február 28., vasárnap:

Jégkorong
MOL Liga, elődöntő, 3. mérkőzés:
Debrecen – DVTK Jegesmedvék 17.00
Fehérvár AV19-MAC Budapest 17.30

Kézilabda
Férfi BL, B csoport, 13. forduló:
MOL-Pick Szeged – Vardar Szkopje (macedón) 17.30
Női EHF Kupa, negyeddöntő, visszavágó:
Dunaújvárosi Kohász KA-Asztrahanocska (orosz) 13.00
K&H férfi liga:
Eger SBS-Eszterházy – Sport36-Komló 17.00

Labdarúgás
Merkantil Bank NB II, 17. forduló:
Budaörs-ZTE FC 14.30

Röplabda
Férfi NB I:
Szolnoki Főiskola RKSI-Dág 16.00
Kecskeméti RC-Pénzügyőr SE 17.00
Női NB I:
Linamar-Békéscsaba – Budaörsi DSE 16.00

Tenisz
Fedettpályás országos bajnokság, negyeddöntő és elődöntő (Europe Tennis Center Bp. XX. Közműhelytelep 21.)

Úszás
Uszonyosúszó világkupa, Eger 9.00

– MTI –



Sporthírek






hirdetés