2024.03.23. 13:00

,,Pár dolgot helyre kell tennünk, nem óriási javítani valókról van szó"

Röplabda: Női Extraliga, rájátszás az 5-8. helyért, 3. mérkőzés:
Fatum-Nyíregyháza – DVTK Ongropack (Nyíregyháza, vasárnap, 17.00)
Németh Szabolcs, a DVTK vezetőedzője: – Az első, nyíregyházi 2:3-as meccsünk híre ,,eljutott" a röplabdát kedvelőkhöz, örültünk, hogy sokan kijöttek a szerdai hazai, ugyanilyen arányban, öt játszmában elveszített mérkőzésre, a sportban az eredmény csalogatja ki a nézőket a lelátóra. Mindkét összecsapáson bizonyítottuk, hogy van keresnivalónk ebben a párharcban, nyert helyzetben voltunk, de mindkétszer megijedtünk a lehetőségtől, nem tudtunk megküzdeni a saját démonjainkkal. Lehet valakinek egyszer jó napja, de ha kétszer van, az már nem véletlen, pár dolgot helyre kell tennünk, nem óriási javítani valókról van szó. A Fatum lezárhatja ezt a párharcot, amennyiben ez így történik, gratulálni fogunk, de amíg nem ér véget a vasárnapi csata, harcolni fogunk az utolsó pillanatig, leheletig. Remélem, egy jó meccsen sikerül szépítenünk, de ha rosszon, az se lesz baj.
Az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharc állása: 2-0, a Fatum Nyíregyháza javára.