2023.06.18. 17:23
Jön a folytatás az Eb-selejtezőben
Labdarúgó Európa-bajnoki selejtezők, a 3. forduló eredményei, a 4. forduló programja.
Marco Rossi csapatára kedden a Litvánia elleni hazai mérkőzés vár
Fotó: Koszticsák Szilárd
A-csoport
Norvégia – Skócia 1-2 (0-0), Ciprus – Grúzia 1-2 (1-1).
A csoport állása
1. Skócia 3 3 – – 7–1 9
2. Grúzia 2 1 1 – 3–2 4
3. Spanyolország 2 1 – 1 3–2 3
4. Norvégia 3 – 1 2 2–6 1
5. Ciprus 2 – – 2 1–5 0
Kedd, 20.45: Skócia – Grúzia, 20.45: Norvégia – Ciprus.
B-csoport
Görögország – Írország 2-1 (1-1), Gibraltár – Franciaország 0-3 (0-2).
A csoport állása
1. Franciaország 3 3 – – 8–0 9
2. Görögország 2 2 – – 5–1 6
3. Hollandia 2 1 – 1 3–4 3
4. Írország 2 – – 2 1–3 0
5. Gibraltár 3 – – 3 0–9 0
Hétfő, 20.45: Franciaország – Görögország, 20.45: Írország – Gibraltár.
C-csoport
Málta – Anglia 0-4 (0-3), Észak-Macedónia – Ukrajna 2-3 (2-0).
A csoport állása
1. Anglia 3 3 – – 8–1 9
2. Olaszország 2 1 – 1 3–2 3
3. Észak-Macedónia 2 1 – 1 4–4 3
4. Ukrajna 2 1 – 1 3–4 3
5. Málta 3 – – 3 1–8 0
Hétfő, 18.00: Ukrajna – Málta, 20.45: Anglia – Észak-Macedónia.
D-csoport
Lettország – Törökország 2-3 (0-1), Wales – Örményország 2-4 (1-2).
A csoport állása
1. Törökország 3 2 – 1 5–5 6
2. Horvátország 2 1 1 – 3–1 4
3. Wales 3 1 1 1 4–5 4
4. Örményország 2 1 – 1 5–4 3
5. Lettország 2 – – 2 2–4 0
Hétfő, 18.00: Örményország – Lettország, 20.45: Törökország – Wales.
E-csoport
Albánia – Moldova 2-0 (0-0), Feröer – Csehország 0-3 (0-2).
A csoport állása
1. Csehország 3 2 1 – 6–1 7
2. Albánia 2 1 – 1 2–1 3
3. Lengyelország 2 1 – 1 2–3 3
4. Moldova 3 – 2 1 1–3 2
5. Feröer 2 – 1 1 1–4 1
Kedd, 20.45: Moldova – Lengyelország, 20.45: Feröer – Albánia.
F-csoport
Azerbajdzsán – Észtország 1-1 (0-1), Belgium – Ausztria 1-1 (0-1).
A csoport állása
1. Ausztria 3 2 1 – 7–3 7
2. Belgium 2 1 1 – 4–1 4
3. Svédország 2 1 – 1 5–3 3
4. Észtország 2 – 1 1 2–3 1
5. Azerbajdzsán 3 – 1 2 2–10 1
Kedd, 20.45: Ausztria – Svédország, 20.45: Észtország – Belgium.
G-csoport
Litvánia – Bulgária 1-1 (1-1), Montenegró – Magyarország 0-0.
A csoport állása
1. Szerbia 2 2 – – 4–0 6
2. Magyarország 2 1 1 – 3–0 4
3. Montenegró 3 1 1 1 1–2 4
4. Litvánia 2 – 1 1 1–3 1
5. Bulgária 3 – 1 2 1–5 1
Kedd, 20.45: Magyarország – Litvánia, 20.45: Bulgária – Szerbia.
H-csoport
Finnország – Szlovénia 2-0 (1-0), Dánia – Észak-Írország 1-0 (0-0), San Marino – Kazahsztán 0-3 (0-1).
A csoport állása
1. Kazahsztán 3 2 – 1 7–4 6
2. Dánia 3 2 – 1 6–4 6
3. Finnország 3 2 – 1 4–3 6
Szlovénia 3 2 – 1 4–3 6
5. Észak-Írország 3 1 – 2 2–2 3
6. San Marino 3 – – 3 0–7 0
Hétfő, 18.00: Finnország – San Marino, 20.45: Észak-Írország – Kazahsztán, 20.45: Szlovénia – Dánia.
I-csoport
Andorra – Svájc 1-2 (0-2), Fehéroroszország – Izrael 1-2 (1-0), Koszovó – Románia 0-0.
A csoport állása
1. Svájc 3 3 – – 10–1 9
2. Románia 3 2 1 – 4–1 7
3. Izrael 3 1 1 1 3–5 4
4. Koszovó 3 – 3 – 2–2 3
5. Andorra 3 – 1 2 2–5 1
6. Fehéroroszország 3 – – 3 2–9 0
Hétfő, 20.45: Svájc – Románia, 20.45: Izrael – Andorra, 20.45: Fehéroroszország – Koszovó.
J-csoport
Luxemburg – Liechtenstein 2-0 (0-0), Izland – Szlovákia 1-2 (1-1), Portugália – Bosznia-Hercegovina 3-0 (1-0).
A csoport állása
1. Portugália 3 3 – – 13–0 9
2. Szlovákia 3 2 1 – 4–1 7
3. Luxemburg 3 1 1 1 2–6 4
4. Izland 3 1 – 2 8–5 3
5. Bosznia-Hercegovina 3 1 – 2 3–5 3
6. Liechtenstein 3 – – 3 0–13 0
Kedd, 20.45: Izland – Portugália, 20.45: Bosznia-Hercegovina – Luxemburg, 20.45: Liechtenstein – Szlovákia.