DVTK gyorshír

2021.05.09. 19:48

Négygólos vereség az utolsó NB I-es meccsen

Az OTP Bank Liga 33., utolsó fordulójában Marko Malenica büntetőt is védett, a második félidőben mégis felőrölte a DVTK ellenállását a bronzérmét bebiztosító Fehérvár.

20210509 Miskolc DVTK Diósgyőr Fehérvár labdarúgás Nemzeti Sport Török Attila

Forrás: Nemzeti Sport

Fotó: Török Attila

Diósgyőri VTK – MOL Fehérvár FC 0-4 (0-1)

Miskolc, DVTK Stadion, 520 néző. Játékvezető: Solymosi Péter (Albert István, Horváth Zoltán; Vad II István, Oláh Gábor).

DVTK: Malenica – Polgár, Milović, Szűcs K., Soldo – Max, Grozav – Grgić, Molnár G.,Suljić – Dražić. Vezetőedző: Zoran Zekić.

Fehérvár: Kovács D. – Bamgboye, Fiola, Musliu, Stopira – Dárdai, Nego, Houri, Petryak – Nikolics N., Szabó L. Vezetőedző: Szabics Imre

Csere: Suljić helyett Márkvárt és Max helyett Živulić az 59., Szabó L. helyett Zivzivadze a 62., Houri helyett Alef a 71., Soldo helyett Makrai és Dražić helyett Ivanovski a 75., Dárdai P. helyett Bourard a 82., Molnár G. helyett Iszlai a 85. percben.

Sárga lap: Bamgboye a 14. percben.

Gólszerző: Petryak (0-1) a 44., Nikolics N. (0-2) az 55., Zivzivadze (0-3) a 79., Nikolics (0-4) a 90. percben.

Részletes beszámoló a mérkőzésről hamarosan!