Kosárlabda, röplabda, sakk eredmények

A hétvégi sportesemények eredményei.

Fotó: Vajda János

Az NB I.-es sakkcsapat bajnokság

A Szabó László csoportja 4. fordulójában: DVTK – Duocor-Makói SVSE 6–6. Győzött: Nayhebaver.

Remizett: Efimenko, Kravtsiv, Antal G., Kozák, Korpa, Bagi, Torma, Zámbó, Kun, Erdős B.

Női röpladba NB I Liga, 10. forduló

Budaörsi DSE – DVTK-Fux 3:2 (-19, 23, 22, -16, 9)

Budaörs, 40 néző. V.: Szabó, Sántosi.

DVTK-Fux: Sitku, Topor, Kiss E., Donaghy, Kovács E., Szajkó. Csere: Dömsödi (liberó), Bertók (liberó), Tamás-Szabó, Egri, Kundrák. Szakmai igazgató: Toma Sándor.

Toma Sándor: – Jól kezdtük a meccset, sőt, még a második játszmában is jól játszottunk, de a kezdeti lendület egyfajta ,,álló levegővé” alakult. A harmadik szettben nagyon elment az ellenfél, de aztán vissza tudtunk kapaszkodni, és a negyedik szettet simán meg is nyertük. Az ötödik játszmára azonban elfáradtak a kulcsemberek, sajnos, blokkvédekezésben, fontos momentumokban, voltak hibáink.

Asztalitenisz NB I., Keleti csoport, 9. forduló

BS Plastik – Soltvadkerti TE – DVTK SE I. 4–10

Győzött: Kővári (3), Bari (2), Imre (2), Krebs (1), a Kővári-Krebs és a Bari–Imre pár.

Női futsal NB I, 11. forduló

Hajdúböszörményi TE – Miskolci Vénusz 1-4 (0-1)

Hajdúböszörmény, 50 néző. V.: Takács, Szabó.

Vénusz: Ádám – Galambvári, Kovács A., Tirpák, Bunda-Tóth. Csere: Visnyánszki, Berki, Molnár E., Gáspár. Edző: György Gábor.

A Vénusz gólszerzői: Tirpák (2), Bunda-Tóth, Molnár E.

György Gábor: – A mérkőzés előtt az eltervezett összeállításhoz képest változtatni kellett, ugyanis André Antónia sérülés, betegség miatt kiesett. De megérkezett helyette „majré sporttárs”, aki annyira jól érezte magát a pályán, hogy 10 perc kellett ahhoz, hogy le tudjuk hozni. Ezután feljavult a játékunk, ami meghozta a vezetést. A második félidőben is kézben tartottuk a meccset, bár voltak kritikus időszakok, de biztosan zsebeltük be a 3 pontot. Kellemes Ünnepeket, Boldog Új Évet minden szurkolónknak!