Telkibánya – Pácin 1-5 (0-1)

Telkibánya, 8 néző. V.: Szobóczki.

Telkibánya: Szobota – Szendrey, Kundrák, Pelles, Mata, Horváth K. (Mata), Fajger, Horváth J. (Gulyás), Dudás, Galyas V. (Kovács), Sontra. Csapatvezető: Kuti Zsolt.

Pácin: Sütő – Halász, Kóró, Lakatos S., Góré Zs. (Nagy G.), Osztroha, Dakos, Gombos (Ignáth), Kovács (Szabó), Gönczi, Hogya (Paronai). Játékos-edző: Paronai Tamás.

G.: Fajger (11-esből), ill. Dakos (2), Gönczi, Gombos, Paronai. Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 1-5.

Kuti Zsolt: – Sajnos amíg félidős csapat leszünk addig ilyen eredmények születnek. Jó volt a játékvezetés.

Paronai Tamás: – Gyenge játékkal is magabiztos győzelem.

Taktaharkány – Pálháza 7-1 (4-0)

Taktaharkány, 150 néző. V.: Farkas.

Taktaharkány: Bukszár – Horváth (Hisák), Radics, Nagy, Balogh F. (Balogh G.), Fazekas, Kajuha, Beör (Buri), Horváth A. (Bokor), Demeter (Balogh A.), Bodnár. Játékos-edző: Fazekas Péter.

Pálháza: Zubik – Lukács, Szemán, Erdei, Hadházi, Szabó I. (Csizmár), Orosz, Marozsán, Pálóczi, Timkó, Szabó S. Edző: Tokár Tibor.

G.: Balogh F. (3), Fazekas (2), Buri, Beör, ill. Balogh A. (öngól). Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 6-4.

Fazekas Péter: – Véleményem szerint az első perctől kezdve uraltuk a mérkőzést, jól játszottunk, megérdemelt győzelmet arattunk. Ebben a csapatban benne volt mindig is ez a jó teljesítmény, ami most eredményességgel is párosult. Támadásban szép akciókat vezettünk, a védelmünk jól zárt, kapusunk két büntetőt is védett. Gratulálok az ificsapatnak is.

Tokár Tibor: – Gratulálok a hazaiaknak.

Tokaj – Garadna 6-1 (3-0)

Tokaj, 100 néző. V.: Losonczki.

Tokaj: Tóth Á. – Tóth D. (Jakab), Horváth G., Lakatos I., Mika (Ádám), Fazekas (Ónodi), Bejó (Fábián), Cseh K., Hacsa, Orosz, Cseh A. (Feczu). Edző: Vojnár István.

Garadna: Ruszin – Beregi D. (Halmi), Fülöp, Sabján (Bodnár), Molnár M. (Fajkó), Kovács (Szaniszló), Szabó N., Feka, Varga, Veres, Molnár D. (Tahi). Edző: Berencsi László.

G.: Lakatos I. (3), Horváth G. (2), Mika, ill. Fajkó. Kiállítva: Fülöp (50.). Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 4-2.

Dr. Zelenák Ádám, csapatvezető: – Jó első félidei játék után az ellenfélnél történt kiállítás minket zavart meg.

Miskolc – A labdarúgó megyei II. osztály Kelet csoportjának 18. fordulójában vasárnap három meccset játszottak. Gratulálunk Hacsa Norbertnek a gyermekáldáshoz és Jakab Balázs bemutatkozásához a felnőtt csapatban. Kiváló volt a játékvezetés.

Berencsi László: – Erősen idény eleji forma, rengeteg hiba és akaratgyenge játék. Ha ez továbbra is így fog menni, akkor el kell gondolkodni a jövőről. További sok sikert a Tokaj csapatának.