boon-sportoldal

2013.11.26. 10:30

Kovács Ádám magyar bajnok!

Fantasztikus eredménnyel zárult a 2013. évi atlétikai versenyszezon az MVSI atlétikai szakosztálya számára! Az ok: a november 23-án, Pestszentlőrincen megrendezett Mezei-futó Országos Bajnokságon Kovács Ádám a felnőtt férfiak versengésében aranyérmet nyert!

Fantasztikus eredménnyel zárult a 2013. évi atlétikai versenyszezon az MVSI atlétikai szakosztálya számára! Az ok: a november 23-án, Pestszentlőrincen megrendezett Mezei-futó Országos Bajnokságon Kovács Ádám a felnőtt férfiak versengésében aranyérmet nyert! Szász László tanítványa fél-távig a mezőnnyel haladt majd fokozatosan növelte az iramot a számára kedvező, nehéz emelkedőkkel tarkított terepen és végül magabiztos győzelmet aratott. Idén ez volt az MVSI atlétikában begyűjtött 11. bajnoki elsősége!