boon-sportoldal

2010.11.07. 20:19

A Keszi nyert Szirmán

<p>A labdarúgó megyei II. osztály Közép csoport 14. fordulójában vasárnap hét meccset játszottak. Az eredmények.</p>

Sajóvámos – Szirmabesenyő 1-2 (0-1)
Sajóvámos, 200 néző. V.: Demeter.

Sajóvámos: Mitterpach – Pető (Husonyicza), dr. Hajkó, Nagy, Paszternák, Körtvélyesi G. (Kiss D.), Kéméndi, Balogh, Bodnár, Mohácsi, Kiss I. Edző: Balogh Attila.
Szirmabesenyő: Polyák – Balogh, Kriston, Nyitrai, Kristóf (Miskolczi), Burai, Fejes (Jesztrebi), Hozdik, Tóth, Szabó, Varga. Edző: Békési Ferenc.

G.: Kiss D., ill. Szabó (2). Jók: Kéméndi, Nagy, dr. Hajkó, Mitterpach, ill. Szabó, Balogh, Kriston, Hozdik, Burai. Ifi.:1-6.

Balogh Attila: – Úgy érzem, a mai mérkőzésen ellenfelünk magabiztosan futballozott, és megérdemelten nyert. Sajnos, a pénteken eltemetett szertárosunktól nem tudtunk győzelemmel búcsúzni.
Békési Ferenc: – A mai mérkőzéstől nem véletlenül féltem, mert igaz, hogy jobban játszottunk és sok ziccert hagytunk ki, a vége a fontos, ez viszont három pont, ide. Sok sikert a továbbiakban vámosi sportbarátainknak, és búcsúzunk tisztelettel Marika nénitől.

Nyírjes-Szirma – Tiszakeszi 0-1 (0-1)
Szirma, 50 néző. V.: Újhelyi.

Nyírjes-Szirma: Jakó – Benke, Tóth V., Makkai, Szabó (Káli), Balogh A., Madaras, Varga, Szőcs, Orosz (Kocsis), Havasi (Balogh Cs.) Játékosedző: Jakó Imre.
Tiszakeszi: Potyka M. – Karakas, Bartók, Sepsi, Bakó, Perge (Oláh), Nagy (Muskatal), Kántor, Potyka B., Sárosi (Balázs), Kopasz (Fülöp). Edző: Kántor Róbert.

G.: Bakó. Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi.: elmaradt, a vendégek nem érkeztek meg.

Jakó Imre: – A hiányzókat mi is megéreztük, Gyenge játék után más nem is lehet az eredmény.
Kántor Róbert: – Elnézést kérünk a hazai csapattól, azért nem tudtunk ifi meccset játszani, mivel a két csapatból kellett egyet csinálni, hogy le tudjuk játszani a felnőtt mérkőzést. Gratulálok minden játékosnak, aki ma pályára lépett, úgy érzem, hogy jogosan nyertünk.

Mezőkeresztes – Bogács 0-2 (0-0)
Mezőkeresztes, 80 néző. V.: Kiss S.

Mezőkeresztes: Bordás – Dobi (Búzás), Lovász, Molnár, Boros, Nagy, Tarnóczi, Lója, Ficsor (Kovács), Vass (Kaló), Lengyel (Okos). Edző: Szűcs Géza.
Bogács: Bencsik – Huszár, Béres, Szamosi, Derda, Somogyi, Jablonkai, Dudás, Kovács G. (Pintér), Fehér (Nyeste), Kémeri (Tóth R.). Edző: Nyikes Mátyás.

G.: Kémedi, Kovács G. (11-esből). Jók: senki, ill. Szamosi, Kovács G., Somogyi, Dudás. Ifi.: 0-2.

Szűcs Géza: – Az első félidőben eldönthettük volna a magunk javára a meccset, a másodikban eldöntöttük az ellenfél javára.
Nyikes Mátyás: – Szokásunkhoz híven, a második félidőben felgyorsítottuk a játékot, és a helyzetek alapján megérdemelten nyertünk.

Tibolddaróc – Sajósenye 4-2 (3-1)
Tibolddaróc, 100 néző. V.: Fotiu.

Tibolddaróc: Majnár – Varga, Balázs (Horváth), Cseh, Tóth, Panyi, Nagy, Kuzma, Dósa (Szűcs), Lengyel (Kiss), Lázár (Cservák). Edző: Szűcs Levente.
Sajósenye: Mag – Balogh, Tóth, Ambrus, Janó N., Hankó, Váradi, Janó Z., Sugár, Horváth, Rákos (Tóth M.). Edző: Takács István.

G.: Cseh, Nagy, Dósa, Szűcs, ill. Janó N., Tóth M. Jók: az egész csapat, ill. Janó N., Janó Z., Horváth. Ifi.: 4-3.

Szűcs Levente: – Egy nagyon egységes, stabil csapatot végre már otthon is magabiztosan legyőztünk. Gratulálok a csapat teljesítményéhez.
Takács István: – Ma tompábbak voltunk a megszokottnál, ezért vereség lett a vége.

Vatta – Harsány 2-2 (0-2)
Vatta, 100 néző. V.: Kátai.

Vatta: Vida – Köműves R., Vass, Balázs (K. Tóth P.), Offenbecker, Szarvas, Juhos, Juhász, Paczók ( K. Tóth Sz.), Pelyhe, Köműves J. Edző: Kovalik Mihály.
Harsány: Petró – Nagy G., Kiss, Rafael, Hegedűs L., Hegedűs P. (Balázs), Titkó, Soltész, Farkas R. (Székely), Bihari, Markov. Edző: Markov Tamás.

G.: Kőműves R., Offenbecker, ill. Bihari, Hegedűs P. Kiállítva: Markov (80.), Soltész (90.). Jók: Kőműves R., Offenbecker, Juhos, Vass, ill. senki. Ifi.: 1-3.

Kovalik Mihály: – A mai mérkőzés hűen tükrözi az őszi teljesítményünket. Az első félidőben jól játszottunk, kihagytuk a helyzeteket és kaptunk két gólt, a másodikban robotmunkával egyenlítettünk.
Szabó Gergely, elnök: – Sok településen az utolsó forintot is odaadják, hogy fenntartsanak egy csapatot a fociszerető közönségnek, és eljön a mai mérkőzésre három sporttárs, aki játékvezetőnek nevezi magát, és arcul csapja az egész sportágat.

Emőd – Bükkzsérc 3-2 (2-0)
Emőd, 150 néző. V.: Nagy F.

Emőd: Besenyei – Petruska, Szőlősi, dr. Török, Veres (Vitárius), Halász, Vass, Görzsöny (Onder), Ivánkai, Tóth, Burai. Edző: Szepesi Zsolt.
Bükkzsérc: Szurkos – Lénárt, Tar, Oborzil, Csuhai, Tóth (Kriston), Rémiás, Seres, Szemán P., Mikita, Murányi. Edző: Kovács József.

G.: Tóth, Ivánkai, Onder (11-esből), ill. Murányi, Mikita. Jók: Vass, Ivánkai, Burai, Tóth, ill. az egész csapat. Ifi.: 6-2.

Szepesi Zsolt: – Második félidei teljesítményünk kritikán aluli volt, a biztos győzelmet majdnem elszórakoztuk. A jogos büntető a 90. percben is büntető.
Kovács József: – Gratulálok játékosaim teljesítményéhez, 2-0-ról visszahoztuk a meccset, de a játékvezető a 90. percben rossz döntésével elvett tőlünk egy pontot.

Sajószöged – Tiszapalkonya 1-1 (0-0)
Sajószöged, 100 néző. V.: Bárdos.

Sajószöged: Bán – Kondor, Vass, Galambossy, Sztrakon, Gulyás (Tábori), Kovács, Lengyel, Dudás (Rakaczki), Mangel (Hajas), Katona (Stefán). Szakmai vezető: Ládi Balázs.
Tiszapalkonya: Serki – Karócz, Mészáros, Kosina (Kiss K.), Kiss T., Kovács, Gellérfi, Gyenge (Visegrádi), Kiss R., Hangácsi, Aranyász (Stegerán). Edző: Szemerczki János.

G.: Kovács, ill. Kovács. Jók: Bán, Vass, Kovács, ill. az egész csapat. Ifi.: 0-2.

Ládi Balázs: – Szerettünk volna egy győzelemmel távolabbra kerülni Palkonyától, erre minden esélyünk megvolt, de földrajzilag be vagyunk határolva, így ellenfelünk örülhetett annak, hogy visszafelé is ugyanolyan távolságra maradtak tőlünk, mint idefele.
Balogh Lajos, technikai vezető: – A 70. perc után a játékvezető hozzásegítette a hazaiakat az X-hez. Gratulálok az ifi győzelméhez.