<p>Vasárnap 17 órától a salakmotoros lengyel I. ligában a Speedway Miskolc együttese a Lokomotiv Daugavpils ellen motorozott. A viadalról élőben tudósítottunk portálunkon!</p>

Speedway Miskolc
30 : 60
Lokomotiv Daugavpils

15.
James Wright0Grigorij magyon elhúzott, Magosi probált rátapadni, de végül a második helyet is elbukta.

1 : 5

30 : 60

Artiom Łaguta2
Magosi Norbert1
Grigorij Łaguta3

14.
Kjastas Puodżuks3Szatmári ügyesen megszerezte a második helyet.

2 : 4

29 : 55

Szatmári László2
Wiaczesław Gieruckis1
Tabaka József0

13.
Magosi NorbertkAz első indításnál Magosi bukott, de nincs komolyabb baja.
Szatmári sokáig jól húzta a gázt, az élen állt, de Miesiąc az utolsó pillanatban megelőzte.

2 : 4

27 : 51

Paweł Miesiąc3
Roman Povazhny1

12.
Maksim Bogdanow3Magosi nagyon hajtott a másoidk helyért, de Artem a sportszerűség határát súroló müdon tartani tudta.

1 : 5

25 : 47

Artem Łaguta2

11.
Szatmári László1Az első rajtnál Gieruckis bukott így őt kizárták. Wright ismét jó formát mutatott.

4 : 2

24 : 42

Wiaczesław Gieruckisk
James Wright3
Kjastas Puodżuks2

10.
Maksim Bogdanow2Nem igazán volt esély ebben a futamban több pontot szerezni az SM-nek.

1 : 5

20 : 40

Roman Povazhny3
James Wright0

09.
Paweł Miesiąc2Conda a végén nem tudta megtartani a második helyet.

1 : 5

19 : 35

Aleksander Conda1
Kjastas Puodżuks3
Szatmári László0

08.
James Wright1Egy pici bizonytalanság elég volt Wright-tol, hogy ne tudja utolérni a Laguta testvéreket.

1 : 5

18 : 30

Artiom Łaguta3
Grigorij Łaguta2

07.
Szatmári László1Sajnos a végén Bogdanow beelőzte a második pozícióban motorozó Szatmárit.

1 : 5

17 : 25

Aleksander Conda0
Maksim Bogdanow2

06.
Artiom Łaguta2Wright fantasztikus versenyzéssel a negyedik helyről jött fel az elsőre.

3 : 3

16 : 20

Paweł Miesiąc1

05.
Bencze Zsolt0Ma is nagyon harap Magosi, megharcolt a megérdemelt második helyért.

2 : 4

13 : 17

Magosi Norbert2
Wiaczesław Gieruckis
1

04.
Roman Povazhny1A rajtnál Bogdanow túlhúzta a gázt, kiment alóla a motor, de gyorsan letolta gépét a pályáról, így a futam nem szakadt félbe, amelyet wright szép motorozással nyert, míg Tabaka addig küzdött Povazhny-val míg meg nem előzte.

5 : 1

11 : 13

Maksim Bogdanowk
Tabaka József2

03.
Magosi Norbert3Magosi sokáig csak üldöző volt, de a legjobbkor a célegyenes előtti kanyarban beelőzte Miesiąc-ot.

4 : 2

6 : 12

Kjastas Puodżuksk
Bencze Zsolt1
Paweł Miesiąc2

03.
Magosi Norbert Magosi remekül jött el a rajtnál, vezetett, de pár pillanattal ezután Puodżuks bukott, kizárták, így jöhet majd az újraindítás, immár nélküle.

0 : 0

2 : 10

Kjastas Puodżuks
Bencze Zsolt
Paweł Miesiąc

02.
Tabaka József1A junioroknál is nagyon is biztosak voltak a vendégek.

1 : 5

2 : 10

Maksim Bogdanow3
Lőrincz Attila0

01.
Grigorij Łaguta3Grigorij Łaguta óriási győzelmi fölénnyel mutatkozott be Miskolcon.

1 : 5

1 : 5

Szatmári László1
Wiaczesław Gieruckis2

17:30 Verseny lesz, de további karbantartás szükséges, leginkább a kanyarokban volt mély a sár

17:15 A vendégektől két motoros Grigorij és Artem Laguta engedélyt kapott arra, hogy bemotorozza a pályát, megnézze milyen az ovál. Tőlünk Magosi és Tabaka szintén megnéz egy pár kört. Nem lesz akadálya a versenynek.

17:00 A pálya még nem megfelelő a délelőtti esőzés miatt, így a kezdés csúszik.