BOON - Sport - NB II.

2019.04.01. 10:51

KBSC: „Minden dicséretet megérdemelnek a játékosok, nagyon jól játszottak”

Kazincbarcika – A labdarúgó NB II, 30. fordulójában a Budaörsi SC ellen győzött a KBSC.

Budaörsi SC – Kazincbarcikai SC 1–2 (1–0)

Tatabánya, 100 néző. V.: Barna.

Budaörs: Demjén – Marques-Ariosa (Deli, 69.), Tóth, Fényes, Tányéros – Lengyel (Fejős, 56.), Sajbán Miklós, Stieber, Sajbán Máté – Csiki (Csobánki, 85.), Medgyes. Szakmai igazgató: Bognár György.

KBSC: Fila – Palmes, Heil, Belényesi, Fótyik – Gábor (Jurj, 61.), Kiss, Oltean (Krausz, 75.), Toma – Lukács (Tóth, 65.), Szabó. Vezetőedző: Gálhidi György.

41. perc: Stieber ugratta ki remekül Csikit, aki a kapu jobb alsó sarkába lőtt, 1–0.

55. perc: Fényes hibázott 16 méterre a kaputól, a labdára Szabó csapott le és passzolt a jobb alsóba, 1–1.

91. perc: Tóth ért a labdához a hazai kapu előterében, amely a hálóba pattant, 1–2.

Jók: Stieber, Csiki, Sajbán Miklós, ill. Fótyik, Heil, Belényesi, Toma, Kiss, Szabó.

Bognár György: – Amilyen nehezen szereztük meg a vezetést, a második félidőben olyan könnyen engedtük ki a kezünkből a meccset.

Gálhidi György: – Nagyon alaposan feltérképeztük a Budaörsöt, más szerkezetet próbáltunk ki, ami hatékony lehet, de tíz perc után kiderült, hogy nem működik, ezért visszaálltunk a bevált rendszerhez. Minden dicséretet megérdemelnek a játékosok, nagyon jól játszottak ma.