BOON - Sport - Megye II.

2017.10.07. 21:36

"Ez jó mulatság, férfimunka volt"

Miskolc - A labdarúgó megyei II. osztály Északi csoportjának 9. fordulójában három meccset játszottak szombaton.

[poll id="1521"]

Sajószentpéter – Mályinka 4-0 (1-0)

Sajószentpéter, 120 néző. V.: Fercsák.

Sajószentpéter: Mertus – Mata (Kotány), Somogyi, Sáfár (Pasiczki), Mizser, Balogh I. (Balogh J.), Horváth, Páró, Takács, Rapp, Kelemen. Edző: Balogh József.

Mályinka: Busa – Zagyi, Magyar (Tóth), Béres, Nyíri, Szabó, Csabai, Kulcsár, Tátrai, Boros, Szendrei. Edző: Gór Bálint.

G.: Balogh I., Kelemen, Horváth, Somogyi. Kiállítva: Gór (a kispadról 72.) Jók: az egész csapat, ill. Busai, Tátrai. Ifi: 4-2.

Balogh József: - Az első félidő egy kicsit körülményes volt, de szünet után már a helyzeteink felét kihasználtuk, ezért úgy vélem megérdemelten nyertünk. Remélem a jövőben idegenben is így szerepelünk.

Gór Bálint: - Gratulálok a hazai csapatnak. Sok munkánk van még. Talán a jövő héten sikeresebbek leszünk. Ez a játékvezetés egyenlő volt a nullával.

Aszaló – Sajóvámos 3-6 (1-2)

Aszaló, 100 néző. V.: Sveda.

Aszaló: Szűcs – Sukály, Bari G., Burai (Barta), Ártim, Szász (Bari M.), Ganyi, Ádám A., Bari M., Kiss, Stefán (Füleki). Edző: Mikó Norbert és Ártim Csaba.

Sajóvámos: Szendi – Varga, Stefán, Fejes, Hunyadi, Mohácsi (Sugár), Tóth (Bodnár), Kovács, Csikós, Lengyel, Gelyeta (Paszternák). Edző. Sugár Szabolcs.

G.: Kiss (2), Ádám, ill. Fejes, Mohácsi, Stefán, Csikós, Tóth, Sukály (öngól). Kiállítva: Lengyel (73.) Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 4-3.

Ártim Csaba: - Rangadót vesztettünk az ősz eddigi leggyengébb játékával. Gratulálok a listavezetőnek. Az ifi sikeréhez gratulálok. Tőlük várjuk a jó folytatást.

Takács Gábor elnök: – Az első negyedóra hazai rohamait átvészelve a szezon legjobb játékát nyújtva megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok a csapatnak. Ez jó mulatság, férfimunka volt!

Sajósenye-Arnót – Miskolci VSC 0-1 (0-1)

Sajósenye, néző. V.: Feledy.

Sajósenye-Arnót: Balogh Z. - Balog, Dányi, Hankó M., Hankó I., Hankó R., Janó, Glonczi (Bálint), Balogh N., Sándor (Hankó), Ermidi. Edző: Takács István.

Miskolci VSC: Román – Jóner, Kovács, Fizer R., Nyíri ()Csengeri), Kovács, Kele, Orbán, Barna, Fizer B., Illovai. Edző: Jóner Gábor.

G.: Jóner. Jók: Dányi, Balogh Z., ill. az egész csapat. Ifi: 2-3

Takács István: - Hetek óta gyengén játszunk. A ziccereket kihagyjuk. Az ellenfél helyzet nélkül lő gólt, amivel eldönti a meccset.

Jóner Gábor: - Gyengén futballozva szereztünk 3 pontot egy jó csapatellen.