A Győrt fogadja az Aluinvent-DVTK

Miskolc - A szombati elődöntőben mégsem a Szekszárd lesz a diósgyőri kosarasok ellenfele.

Lejátszották szerdán este a női kosárlabda NB I rájátszásában a negyeddöntő utolsó meccsét. Az AKSC Szekszárd – CMB Cargo UNI Győr két nyert meccsig tartó csatában a harmadik összecsapás döntött, és ezt a vendég együttes nyerte 60–65-re, (19–21, 11–16, 9–15, 21–13) így ők lesznek az Aluinvent-DVTK ellenfelei a döntőbe jutásért zajló párharcban. Az ugyancsak két nyert meccsig tartó elődöntő első találkozóját szombaton 17.00-tól a miskolci városi sportcsarnokban rendezik meg. Erre az összecsapásra ma és holnap 17.00 és 19.00 között lehet elővételben jegyet vásárolni a mérkőzés helyszínén, a DVTK klubirodában (felnőtt: 1500 forint, szenior/junior: 1000 forint, családi – 2 felnőtt és 2 gyerek vagy 1 felnőtt és 3 gyerek – 3000 forint).