BOON - PR cikk

2015.10.06. 10:43

Állásajánlat

<strong>Szaktanácsadó (eladó) Fehéráru területre és Újmédia területre.</strong>

Szaktanácsadó (eladó) Fehéráru területre és Újmédia területre.

Építse Ön is a Media Markttal karrierjét!

Cégünk Európa piacvezető műszaki cikkeket forgalmazó áruházlánca. Mindezt bizonyítja, hogy 1979 óta fogyasztók millióinak bizalmát nyertük el. Szakáruházaink Németországban, Spanyolországban, Ausztriában, Lengyelországban, Magyarországon, Hollandiában, Olaszországban, Belgiumban, Svájcban, Portugáliában, Svédországban, Görögországban, Oroszországban, Törökországban is megtalálhatóak. Magyarországon 1997-ben nyitottuk meg első áruházunkat.

Sikerünk egyik titka a dolgozói felelősség. Folyamatosan keressük a sikerorientált, kreatív munkatársakat, akik képesek önállóan és csapatban is dolgozni. Fontos számunkra, hogy minden kollégánk megtalálja a cégünkben a helyét, és azon a területen dolgozzon, amihez a legjobban ért.

Cégünk:

  • felelős munkakört
  • nemzetközi piacvezető cég biztos hátterét
  • személyes sikerek elérésének lehetőségét
  • fejlődési perspektívát
  • biztosít mindazok számára, akik csapatunk tagjává válnak.

    Feladatok …

  • Aktív értékesítés
  • Vásárlók szakszerű tájékoztatása, kiszolgálása
  • Szaktanácsadás
  • Kapcsolattartás a vásárlókkal
  • Az adott osztály rendben tartása: ártáblák karbantartása, árufeltöltés
  • Raktári rend kialakítása, fenntartása
  • Leltározás

    Elvárások …

  • Hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Értékesítésben szerzett jártasság
  • Termékismeret
  • Előnyt jelent a műszaki cikk eladói szakképesítés/kereskedelmi szakképesítés, illetve az idegen-nyelvtudás

    Jelentkezésedet várjuk a [email protected] e-mail címre!

    Jelentkezési határidő: 2015. október 16. (péntek).

    Ezek is érdekelhetik

    Hírlevél feliratkozás
    Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!