NB I.

2020.03.13. 11:40

Zárt kapus meccsen fogadja a Fradi a sereghajtót

A koronavírus-járvány miatt zárt kapus fordulók következnek a labdarúgó OTP Bank Ligában. A szombati, 25. körben az élcsapatok hazai pályán szerepelnek.

A címvédő és listavezető Ferencváros a Kaposvárral találkozik.

A zöld-fehérek 48 mérkőzés óta nem találtak legyőzőre az élvonalban a Groupama Arénában,

és már az is bombameglepetés lenne, ha a tavasszal még nyeretlen, legutóbbi hét mérkőzésén vesztes – négy forduló óta gólképtelen – somogyiak akár egyetlen pontot is szereznének.

A második helyen álló MOL Fehérvár FC hét közben a Magyar Kupában a Zalaegerszeg kiütésével (5-0) jutott a legjobb négy közé, a bajnokságban vélhetően nem lesz ilyen könnyű dolga, ugyanis

azt a Diósgyőrt fogadja, amely a legutóbbi négy fordulóban egy döntetlen mellett három győzelmet aratott.

A harmadik Mezőkövesd rövid időn belül harmadszor is megmérkőzik a Puskás Akadémiával: a Magyar Kupa negyeddöntőjének első felvonásán március 3-án Felcsúton 1-0-s vendégsiker született, majd a szerdai 1-1-es döntetlen a Mezőkövesd továbbjutását eredményezte.

Az M4 Sport a Ferencváros-Kaposvár és MOL Fehérvár-Diósgyőr találkozót élőben közvetíti. A Kossuth Rádió a 17 órakor kezdődő összecsapásokról 18.02-tól Körkapcsolásban tudósít, majd 20.12-től a MOL Fehérvár-Diósgyőr mérkőzés lesz hallható. Az m4sport.hu oldalon minden találkozót élőben lehet követni.