A megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Közép csoportjának őszi sorsolása

Akt.:
Harsány - Mezőnagymihály mérkőzés
Harsány - Mezőnagymihály mérkőzés - © Fotó: ÉM - archív
A 2013/2014-es B.-A.-Z. megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Közép csoportjának őszi órarendje.

Önnek melyik a kedvenc csapata a megyei II. osztály Közép csoportjában?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

1. forduló (augusztus 17-18.)

  • Sz., 16.00: Mezőnagymihály – Tiszakeszi
  • Sz., 17.00: Szentistván – Szirmabesenyő
  • Sz., 17.00: Sajószöged – Harsány
  • Sz., 17.00: Sajóvámos – Nyékládháza
  • V., 17.00: Bükkzsérc – Sajósenye
  • V., 17.00: Vatta – Mályi
  • V., 17.00: Emőd – Aszaló
  • V., 17.00: Mezőcsát – Mezőkeresztes

2. forduló (augusztus 24-25.)

  • Sz., 17.00: Harsány – Mezőcsát
  • Sz., 17.00: Tiszakeszi – Szentistván
  • Sz., 17.30: Sajósenye – Sajóvámos
  • V., 17.00: Nyékládháza – Sajószöged
  • V., 17.00: Mezőkeresztes – Emőd
  • V., 17.00: Vatta – Aszaló
  • V., 17.00: Mályi – Mezőnagymihály
  • V., 17.00: Szirmabesenyő – Bükkzsérc

3. forduló (augusztus 31-szeptember 1.)

  • Sz., 16.30: Szentistván – Mályi
  • Sz., 16.30: Mezőcsát – Nyékládháza
  • Sz., 16.30: Sajószöged – Sajóvámos
  • V., 16.30: Bükkzsérc – Tiszakeszi
  • V., 16.30: Mezőnagymihály – Aszaló
  • V., 16.30: Vatta – Mezőkeresztes
  • V., 16.30: Emőd – Harsány
  • V., 16.30: Sajósenye – Szirmabesenyő

4. forduló (szeptember 7-8.)

  • Sz., 16.30: Sajószöged – Sajósenye
  • Sz., 16.30: Mezőkeresztes – Mezőnagymihály
  • Sz., 16.30: Aszaló – Szentistván
  • Sz., 16.30: Mályi – Bükkzsérc
  • Sz., 16.30: Tiszakeszi – Szirmabesenyő
  • V., 16.30: Sajóvámos – Mezőcsát
  • V., 16.30: Nyékládháza – Emőd
  • V., 16.30: Harsány – Vatta

5. forduló (szeptember 14-15.)

  • Sz., 16.30: Szentistván – Mezőkeresztes
  • Sz., 16.30: Vatta – Nyékládháza
  • Sz., 16.30: Szirmabesenyő – Mályi
  • V., 16.30: Bükkzsérc – Aszaló
  • V., 16.30: Mezőnagymihály – Harsány
  • V., 16.30: Sajóvámos – Emőd
  • V., 16.30: Mezőcsát – Sajószöged
  • V., 16.30: Sajósenye – Tiszakeszi

6. forduló (szeptember 21-22.)

  • Sz., 16.00: Sajószöged – Emőd
  • Sz., 16.00: Harsány – Szentistván
  • Sz., 16.00: Mezőkeresztes – Bükkzsérc
  • Sz., 16.00: Aszaló – Szirmabesenyő
  • Sz., 16.00: Mályi – Tiszakeszi
  • V., 16.00: Mezőcsát – Sajósenye
  • V., 16.00: Sajóvámos – Vatta
  • V., 16.00: Nyékládháza – Mezőnagymihály

7. forduló (szeptember 28-29.)

  • Sz., 16.00: Szentistván – Nyékládháza
  • Sz., 16.00: Mezőnagymihály – Sajóvámos
  • Sz., 16.00: Vatta – Sajószöged
  • Sz., 16.00: Tiszakeszi – Aszaló
  • Sz., 16.00: Szirmabesenyő – Mezőkeresztes
  • V., 16.00: Bükkzsérc – Harsány
  • V., 16.00: Emőd – Mezőcsát
  • V., 16.00: Sajósenye – Mályi

8. forduló (október 5-6.)

  • Sz., 15.00: Sajószöged – Mezőnagymihály
  • Sz., 15.00: Harsány – Szirmabesenyő
  • Sz., 15.00: Mezőkeresztes – Tiszakeszi
  • Sz., 15.00: Aszaló – Mályi
  • V., 15.00: Emőd – Sajósenye
  • V., 15.00: Mezőcsát – Vatta
  • V., 15.00: Sajóvámos – Szentistván
  • V., 15.00: Nyékládháza – Bükkzsérc

9. forduló (október 12-13.)

  • Sz., 15.00: Szentistván – Sajószöged
  • Sz., 15.00: Vatta – Emőd
  • Sz., 15.00: Mályi – Mezőkeresztes
  • Sz., 15.00: Tiszakeszi – Harsány
  • Sz., 15.00: Szirmabesenyő – Nyékládháza
  • V., 15.00: Bükkzsérc – Sajóvámos
  • V., 15.00: Mezőnagymihály – Mezőcsát
  • V., 15.00: Sajósenye – Aszaló

10. forduló (október 19-20.)

  • Sz., 14.30: Vatta – Sajósenye
  • Sz., 14.30: Sajószöged – Bükkzsérc
  • Sz., 14.30: Harsány – Mályi
  • Sz., 14.30: Mezőkeresztes – Aszaló
  • V., 14.30: Emőd – Mezőnagymihály
  • V., 14.30: Mezőcsát – Szentistván
  • V., 14.30: Sajóvámos – Szirmabesenyő
  • V., 14.30: Nyékládháza – Tiszakeszi

11. forduló (október 26-27.)

  • Sz., 14.30: Szentistván – Emőd
  • Sz., 14.30: Aszaló – Harsány
  • Sz., 14.30: Mályi – Nyékládháza
  • Sz., 14.30: Tiszakeszi – Sajóvámos
  • Sz., 14.30: Szirmabesenyő – Sajószöged
  • V., 13.30: Bükkzsérc – Mezőcsát
  • V., 13.30: Mezőnagymihály – Vatta
  • V., 13.30: Sajósenye – Mezőkeresztes

12. forduló (november 2-3.)

  • Sz., 13.00: Mezőnagymihály – Sajósenye
  • Sz., 13.00: Vatta – Szentistván
  • Sz., 13.00: Sajószöged – Tiszakeszi
  • Sz., 13.00: Harsány – Mezőkeresztes
  • V., 13.00: Emőd – Bükkzsérc
  • V., 13.00: Mezőcsát – Szirmabesenyő
  • V., 13.00: Sajóvámos – Mályi
  • V., 13.00: Nyékládháza – Aszaló

13. forduló (november 9-10.)

  • Sz., 13.00: Szentistván – Mezőnagymihály
  • Sz., 13.00: Mezőkeresztes – Nyékládháza
  • Sz., 13.00: Aszaló – Sajóvámos
  • Sz., 13.00: Mályi – Sajószöged
  • Sz., 13.00: Tiszakeszi – Mezőcsát
  • Sz., 13.00: Szirmabesenyő – Emőd
  • V., 13.00: Bükkzsérc – Vatta
  • V., 13.00: Sajósenye – Harsány

14. forduló (november 16-17.)

  • Sz., 13.00: Szentistván – Sajósenye
  • Sz., 13.00: Mezőnagymihály – Bükkzsérc
  • Sz., 13.00: Vatta – Szirmabesenyő
  • Sz., 13.00: Sajószöged – Aszaló
  • V., 13.00: Emőd – Tiszakeszi
  • V., 13.00: Mezőcsát – Mályi
  • V., 13.00: Sajóvámos – Mezőkeresztes
  • V., 13.00: Nyékládháza – Harsány

15. forduló (november 23-24.)

  • Sz., 13.00: Harsány – Sajóvámos
  • Sz., 13.00: Mezőkeresztes – Sajószöged
  • Sz., 13.00: Aszaló – Mezőcsát
  • Sz., 13.00: Mályi – Emőd
  • Sz., 13.00: Tiszakeszi – Vatta
  • Sz., 13.00: Szirmabesenyő – Mezőnagymihály
  • V., 13.00: Bükkzsérc – Szentistván
  • V., 13.00: Sajósenye – Nyékládháza

Címkék: , ,


További hírek a Sport kategóriából