Sport

2019.05.02. 09:06

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

Budapest - A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Budapest - A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

május 2., csütörtök:

M4 Sport

17.45: Kosárlabda, női NB I, döntő, 3. mérkőzés, Sopron Basket-Aluinvent DVTK

19.45: Labdarúgás, női NB I, DVTK-MTK Budapest

Sport 1

7.45: Jégkorong, divízió 1/A vb, Nurszultan, Magyarország-Litvánia

11.45: Jégkorong, divízió 1/A vb, Nurszultan, Fehéroroszország-Szlovénia

20.45: Labdarúgás, Európa Liga, elődöntő, 1. mérkőzés, Eintracht Franfkfurt-Chelsea

Sport 2

15.30: Jégkorong, divízió 1/A vb, Nurszultan, Koreai Köztársaság-Kazahsztán

20.00: Darts, Premier League, 14. állomás, Manchester

Eurosport 1

13.45 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

Eurosport 2

16.00: Kerékpár, Romandiai körverseny, 2. szakasz

17.30: Kerékpár, Tour of Yorkshire, 1. szakasz

Digisport 1

11.00: WTA-torna, Prága

20.40: Labdarúgás, Európa Liga, elődöntő, 1. mérkőzés, Arsenal-Valencia

Digisport 2

12.00: Tenisz, WTA-torna, Rabat

május 3., péntek:

Sport 1

2.00: NBA, főcsoport-elődöntő, Philadelphia 76ers-Toronto Raptors

14.45: Jégkorong, divízió 1/A vb, Nurszultan, Magyarország-Szlovénia

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-RB Leipzig

Sport 2

14.00: Tenisz, ATP-torna, München

18.00: Lósport, futam

Eurosport 1

11.00, 15.15 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

Eurosport 2

12.00: Kerékpár, női Tour of Yorkshire, 1. szakasz

16.00: Kerékpár, Romandiai körverseny, 3. szakasz

17.30: Kerékpár, Tour of Yorkshire, 2. szakasz

Digisport 1

20.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Torino

Digisport 2

15.00: Tenisz, WTA-torna, Rabat

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Marseille

Digisport 3

19.25: Labdarúgás, török bajnokság, Sivasspor-Basaksehir

Spíler1 TV

1.30: Jégkorong, NHL, rájátszás, Columbus Blue Jackets-Boston Bruins

4.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Colorado Avalanche-San Jose Sharks

8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 1. szabadedzés

14.10 és 15.50: Motorsport, Spanyol Nagydíj, MotoGP és Moto2, 2. szabadedzés

20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Burnley

Spíler2 TV

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Leganés

-MTI-

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!