2019.01.26. 20:49

Női vízilabda Euroliga - Harmadik meccsén harmadszor nyert az UVSE

Budapest/Pireusz - Az UVSE harmadik mérkőzését is megnyerte a női vízilabda Euroliga pireuszi selejtezőjében: a magyar bajnok a pénteki két siker után szombaton a francia Lille csapatát verte nagyon könnyedén, 11 góllal.

Női Euroliga, selejtező:

D csoport (Pireusz):

UVSE - Lille (francia) 16-5 (5-1, 6-0, 2-2, 3-2)

A magyar együttes legeredményesebbje a légiós Jamie Valeri Neushul volt négy góljával.

pénteken játszották:

UVSE-Dinamo Uralocska (orosz) 11-9 (4-3, 1-3, 5-3, 1-0)

UVSE-Ekipe Orizzonte (olasz) 9-6 (4-1, 2-1, 3-2, 0-2)

A selejtezőcsoportból az első kettő jut a sorozat negyeddöntőjébe. Az UVSE utolsó meccsét vasárnap 11:45 órától játssza a görög Ethnikosz Pireusszal.