2016.08.21. 22:02

„Ellenfelünk a hibáinkat könyörtelenül kihasználta”

Cigánd - A labdarúgás: NB II 5. fordulójában vasárnap vereséget szenvedett megyénk reprezentánsa.

Budaörsi SC – Cigánd SE 3-0 (2-0)

Csákvár, 150 néző. V.: Barna.

Budaörs: Ordasi – Horváth, Kinyik, Gál, Ódé – Sajbán Miklós (Ferkó, 55.), Csillag – Stieber, Bogáti (Menyhárt, 70.), Árvai (Deli, 74.) – Sajbán Máté. Edző: Miskei Attila.

Cigánd: Egyed – Molnár, Csicsvári, Raducu, Varga – Kasza (Balogh. 76.), Baksa – Katona, Kis (Kinczel, 62.), Barcsay – Angyal (Oláh, 58.). Edző: Fogarasi Zoltán.

6. perc: Horváth szánta el magát lövésre 23 méterről: a labda a kapuba csapódott, 1-0.

26. perc: Árvai szerzett labdát majd az ötös vonaláról a hosszú oldalon érkező Sajbán Máté elé tálalt aki a hálóba lőtt, 2-0.

82. perc: Jobb oldali beadás után Deli 5 méterről passzolta a labdát a kapuba, 3-0.

Jók: Ordasi, Kinyik, Horváth, Árvai, Bogáti, ill. Barcsay, Katona.

Miskei Attila: – Küzdelmes mérkőzésen egy jól felkészített csapat ellen - akik jól futballoztak - értékes győzelmet szereztünk.

Fogarasi Zoltán: – Az a csapat amelyik 11 szögletet rúg és ellenfelét már saját térfelén letámadja, valamint ziccerek sorozatát alakítja ki és ezekből nem értékesít egyet sem, az nem érdemel győzelmet. Ellenfelünk a hibáinkat könyörtelenül kihasználta és megbüntetett minket.