2014.03.07. 22:30

Kiütéses Phoenix siker

A férfi kosárlabda NB I/B Keleti csoportjában magabiztos győzelmet aratott hazai pályán a Tisza TV-Tiszaújvárosi Phoenix KK csapata a 14. fordulóban pénteken.

Tisza TV-Tiszaújvárosi Phoenix KK – Nagykőrösi SKE 84-48 (22-21, 11-16, 23-2, 28-9)

Tiszaújváros, 200 néző. V.: Rácz, Balogh, Sértő.

Tisza TV-Tiszaújvárosi Phoenix KK: Pöstényi (8), Varga (17/6), Kóthai (24/15), Béres (8), Lajsz (17). Csere: Magyar (3/3), Kovács (-), Fejes (2), Benőcs D. (2), Markó (3/3), Szűcs M. (-). Vezetőedző: Brunyánszky István.

Brunyánszky István: – Végre sikerült egy nagyon jó védekezés mellett lendületes támadójátékot mutatnunk hazai közönségünknek. A harmadik negyedben két pontot dobott nekünk a Nagykőrös, és ez döntötte el a győzelem sorsát. Gratulálok a csapatnak ehhez a fantasztikus akaráshoz, amelyet mind védekezésben, mind pedig támadásban produkált. Remélem, hogy az elkövetkezendő fordulókban is ilyen eredményes és helyenként jó játékkal rukkolnak majd ki a fiúk.