2014.03.11. 11:49

BOON-ÉLŐ - Magyar Kupa: Pápa vs. DVTK 2-2 (1-1)

Pápa, Miskolc - A labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén a Diósgyőri VTK gárdája a Lombard Pápa Termál FC vendégeként lépett pályára kedden 17 órától a Perutz Stadionban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on.

Pápa

2 - 2

DVTK

Pápa, 2014.03.11. 17:00

A Lombard Pápa Termál FC vs. Diósgyőri VTK Magyar Kupa mérkőzés után a két vezetőedző, Tóth Bálint és Sivic Tomislav értékelték a látottakat.

[poll id="597"]

[liveticker name="boon-live-magyar-kupa-lombard-papa-termal-fc-vs-dvtk-2014-03-11-kedd-1700"]

Labdarúgó Magyar Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés

Pápa vs. DVTK

2 - 2   (1 - 1)

Pápa, 200 néző. V.: Becséri D. (Erős G., Horváth Z.).

Lombard Pápa Termál FC: Horváth - Nagy Csizmadia, Jagodics, Présinger - Tóth, Nagy T., Németh - Horváth R., Griffiths, Arsic. Vezetőedző: Tóth Bálint

Diósgyőri VTK: Rados - Vadász, Debreceni, Kádár, Husic - Abdouraman - Marjanovic, Elek, Gosztonyi - Bacsa, Futács. Vezetőedző: Sivic Tomislav

Gólszerző: Abdouraman a 2. (0-1), Csizmadia a 40. (1-1), Arsic a 69. (2-1), Marjanovic a 74. (2-2) percben.

Sárga lap: Tóth G. a 18., Abdouraman a 23., Marjanovic az 54., Németh a 87. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Horváth R. helyett Orosz a 46., Abdouraman helyet Nikházi és Bacsa helyett Grumic az 55., Nagy T. helyett Eszlátyi a 66. Nagy S. helyett Struhar a 75., Gosztonyi helyett Batioja a 81. percben.

Kedden 17 órától Lombard Pápa TFC – DVTK MK-negyeddöntő első mérkőzés a bakonyi városban. tovább »

Folytatódnak a labdarúgó Magyar Kupa küzdelmei, ahol a legjobb nyolc között még a Diósgyőri VTK is érdekelt. A negyeddöntő első felvonására kedden kerül sor, a piros-fehérek a Lombard Pápa TFC vendégei lesznek 17 órától. A mérkőzésről élőben tudósítunk. Ön mit tippel a meccsre? tovább »