Sport

2013.07.22. 10:54

Labdarúgás: NB III Keleti csoport, 2013/2014. őszi sorsolás

A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette a labdarúgó NB III három csoportjának sorsolását. A pontos, órára lebontott program néhány napon belül, a pályaválasztó csapatok visszajelzései után készül el.

A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette a labdarúgó NB III három csoportjának sorsolását. A pontos, órára lebontott program néhány napon belül, a pályaválasztó csapatok visszajelzései után készül el.

1. forduló (augusztus 17.)

FC Hatvan – Hajdúböszörményi TE

Nyírbátor FC – Cigánd SE

Létavértes SC – Rákospalotai EAC

Putnok FC – Egri FC

Felsőtárkány SC – Kazincbarcikai SC

Ebes KKSE – Ferencvárosi TC tartalék

FC Tiszaújváros – Debreceni VSC tartalék

Jászapáti FK – Veresegyház VSK

2. forduló (augusztus 24.)

Veresegyház VSK – FC Tiszaújváros

Debreceni VSC tartalék – Ebes KKSE

Ferencvárosi TC tartalék – Felsőtárkány SC

Kazincbarcikai SC – Putnok FC

Egri FC – Létavértes SC

Rákospalotai EAC – Nyírbátor FC

Cigánd SE – FC Hatvan

Hajdúböszörményi TE – Jászapáti FK

3. forduló (augusztus 31.)

FC Hatvan – Rákospalotai EAC

Nyírbátor FC – Egri FC

Létavértes SC – Kazincbarcikai SC

Putnok FC – Ferencvárosi TC tartalék

Felsőtárkány SC – Debreceni VSC tartalék

Ebes KKSE – Veresegyház VSK

FC Tiszaújváros – Jászapáti FK

Hajdúböszörményi TE – Cigánd SE

4. forduló (szeptember 7.)

FC Tiszaújváros – Hajdúböszörményi TE

Jászapáti FK – Ebes KKSE

Veresegyház VSK – Felsőtárkány SC

Debreceni VSC tartalék – Putnok FC

Ferencvárosi TC tartalék – Létavértes SC

Kazincbarcikai SC – Nyírbátor FC

Egri FC – FC Hatvan

Rákospalotai EAC – Cigánd SE

5. forduló (szeptember 14.)

FC Hatvan – Kazincbarcikai SC

Nyírbátor FC – Ferencvárosi TC tartalék

Létavértes SC – Debreceni VSC tartalék

Putnok FC – Veresegyház VSK

Felsőtárkány SC – Jászapáti FK

Ebes KKSE – FC Tiszaújváros

Cigánd SE – Egri FC

Hajdúböszörményi TE – Rákospalotai EAC

6. forduló (szeptember 21.)

Ebes KKSE – Hajdúböszörményi TE

FC Tiszaújváros – Felsőtárkány SC

Jászapáti FK – Putnok FC

Veresegyház VSK – Létavértes SC

Debreceni VSC tartalék – Nyírbátor FC

Ferencvárosi TC tartalék – FC Hatvan

Kazincbarcikai SC – Cigánd SE

Egri FC – Rákospalotai EAC

7. forduló (szeptember 28.)

FC Hatvan – Debreceni VSC tartalék

Nyírbátor FC – Veresegyház VSK

Létavértes SC – Jászapáti FK

Putnok FC – FC Tiszaújváros

Felsőtárkány SC – Ebes KKSE

Rákospalotai EAC – Kazincbarcikai SC

Cigánd SE – Ferencvárosi TC tartalék

Hajdúböszörményi TE – Egri FC

8. forduló (október 5.)

Felsőtárkány SC – Hajdúböszörményi TE

Ebes KKSE – Putnok FC

FC Tiszaújváros – Létavértes SC

Jászapáti FK – Nyírbátor FC

Veresegyház VSK – FC Hatvan

Debreceni VSC tartalék – Cigánd SE

Ferencvárosi TC tartalék – Rákospalotai EAC

Kazincbarcikai SC – Egri FC

9. forduló (október 12.)

FC Hatvan – Jászapáti FK

Nyírbátor FC – FC Tiszaújváros

Létavértes SC – Ebes KKSE

Putnok FC – Felsőtárkány SC

Egri FC – Ferencvárosi TC tartalék

Rákospalotai EAC – Debreceni VSC tartalék

Cigánd SE – Veresegyház VSK

Hajdúböszörményi TE – Kazincbarcikai SC

10. forduló (október 19.)

Putnok FC – Hajdúböszörményi TE

Felsőtárkány SC – Létavértes SC

Ebes KKSE – Nyírbátor FC

FC Tiszaújváros – FC Hatvan

Jászapáti FK – Cigánd SE

Veresegyház VSK – Rákospalotai EAC

Debreceni VSC tartalék – Egri FC

Ferencvárosi TC tartalék – Kazincbarcikai SC

11. forduló (október 26.)

FC Hatvan – Ebes KKSE

Nyírbátor FC – Felsőtárkány SC

Létavértes SC – Putnok FC

Kazincbarcikai SC – Debreceni VSC tartalék

Egri FC – Veresegyház VSK

Rákospalotai EAC – Jászapáti FK

Cigánd SE – FC Tiszaújváros

Hajdúböszörményi TE – Ferencvárosi TC tartalék

12. forduló (november 2.)

Létavértes SC – Hajdúböszörményi TE

Putnok FC – Nyírbátor FC

Felsőtárkány SC – FC Hatvan

Ebes KKSE – Cigánd SE

FC Tiszaújváros – Rákospalotai EAC

Jászapáti FK – Egri FC

Veresegyház VSK – Kazincbarcikai SC

Debreceni VSC tartalék – Ferencvárosi TC tartalék

13. forduló (november 9.)

FC Hatvan – Putnok FC

Nyírbátor FC – Létavértes SC

Ferencvárosi TC tartalék – Veresegyház VSK

Kazincbarcikai SC – Jászapáti FK

Egri FC – FC Tiszaújváros

Rákospalotai EAC – Ebes KKSE

Cigánd SE – Felsőtárkány SC

Hajdúböszörményi TE – Debreceni VSC tartalék

14. forduló (november 16.)

Nyírbátor FC – Hajdúböszörményi TE

Létavértes SC – FC Hatvan

Putnok FC – Cigánd SE

Felsőtárkány SC – Rákospalotai EAC

Ebes KKSE – Egri FC

FC Tiszaújváros – Kazincbarcikai SC

Jászapáti FK – Ferencvárosi TC tartalék

Veresegyház VSK – Debreceni VSC tartalék

15. forduló (november 23.)

FC Hatvan – Nyírbátor FC

Debreceni VSC tartalék – Jászapáti FK

Ferencvárosi TC tartalék – FC Tiszaújváros

Kazincbarcikai SC – Ebes KKSE

Egri FC – Felsőtárkány SC

Rákospalotai EAC – Putnok FC

Cigánd SE – Létavértes SC

Hajdúböszörményi TE – Veresegyház VSK

16. forduló (november 30.)

Hajdúböszörményi TE – FC Hatvan

Cigánd SE – Nyírbátor FC

Rákospalotai EAC – Létavértes SC

Egri FC – Putnok FC

Kazincbarcikai SC – Felsőtárkány SC

Ferencvárosi TC tartalék – Ebes KKSE

Debreceni VSC tartalék – FC Tiszaújváros

Veresegyház VSK – Jászapáti FK

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!