2013.05.02. 08:40

Bajnokok Ligája: Otthon is verést kapott a Barcelona

Pillanatnyi esélye sem volt a visszavágót otthon játszó Barcelona. Egy korszak végéről beszélnek az európai futballban.

Német csapatok játsszák a döntőt a Bajnokok Ligájában. Korábban még nem volt erre példa, most azonban a Dortmund és a Bayern is bejutott a fináléba.

Ezúttal sem talált ellenszerre a spanyol csapat a müncheniek ellen. A vendégek fegyelmezett játékkal, 3-0 arányban nyerték a meccset. A gól nélküli első félidő után Arjen Robben törte meg a csendet, újabb parádés gólt szerzett a párharcban. Aztán Pique szerzett gólt Ribery passzából, csak épp a saját kapuját vette be a katalán védő. A harmadik találatot Müller jegyezte.