2013.05.11. 19:17

Hazai pályán behúzták a „tiszások”

A labdarúgó NB III Tisza csoportjának 23. fordulójában két megyei csapatunk szerepelt szombaton.Cigánd SE – DEAC-Szertár Sportbolt 2-0 (0-0)

Cigánd, 200 néző. V.: Takács.

Cigánd: Sánta – Deme, Cséke, Csáki R., Pop, Baksa, Boldog (Csáki P.), Vicickó (Oláh), Roszel, Varga, Módis (Kovács). Edző: Kocsis János.

DEAC: Tóth F. (Demeter) - Gerda, Tóth Z., Simonka, Hajdu, Takács (Effoua), Lengyel, Hegyesi, Tőkés (Vas), Sütő, Brehószki. Edző: Sáfár László.

G.: Varga, Kovács.

Kiállítva: Lengyel (40.).

Jók: Cséke, Baksa, Kovács, Varga, ill. Demeter, Gerda, Hegyesi.

Kocsis János: – Értékes győzelmet arattunk amiért a második félidőben hatalmasat küzdöttünk.

Sáfár László: - A mérkőzést alapjában befolyásolta, hogy a 40. perctől emberhátrányban játszottunk. Az eredmény ellenére dicséret illeti a csapatot, mert jól küzdöttek és helyzeteket is sikerült kialakítani, de egy-két egyéni hiba megpecsételte a sorsunkat.

Tiszaújváros – Nagyecsed RSE 4-1 (0-0)

Tiszaújváros, 250 néző. V.: Tatár.

Tiszaújváros: Hamar - Horváth T. (Polényi), Daru, Toplenszki, Török (Tóth), Zádori I. (Zádori S.), Lippai, Kerekes, Molnár G., Kovács P., Gaál. Edző: Koleszár György.

Nagyecsed: Makó - Bulyáki, Némedi, Éles, Szántó, Varga I., Petrohai, Vasile, Batizi-Pócsi (Rostás), Stier, Szalai (Nyíregyházi). Edző: Mircea Bolba.

G.: Molnár G. (2), Kovács, Zádori S., ill. Nyíregyházi.

Jók: az egész csapat, ill. Makó, Éles, Szántó, Nyíregyházi.

Koleszár György: – Ezért is három pontot adnak.

Mircea Bolba: - A mai mérkőzésen csak annak örülhetünk, hogy a sérülés után visszatérő Nyíregyházi Gábor gólt tudott szerezni.