2013.03.07. 09:50

Francia és olasz csapat a legjobb nyolc között

A Valencia még tudott meleg perceket okozni a PSG-nek, de továbbjutni már nem. A Juventus - Celtic párharc már nem volt kérdőjeles. Gólösszefoglalók.

Négy hely már elkelt a Bajnokok Ligája negyeddöntőire. A keddi játéknap pályaválasztói idegenben is győztek, így nem sok izgalmat ígért a két visszavágó.

A PSG-Valencia összecsapáson a vendégek szinte végig aktívabbak voltak a hazaiaknál, de mindössze egy gólra futotta Jonas révén, melyre Lavezzi tudott válaszolni. Utoljára 18 éve volt képes a PSG hasonló bravúrra, azaz bejutni Európa legjobb 8 csapata közé.

Szintén negyeddöntőben a Juventus gárdája. A Celtic-el való párharc kimenetele már az első mérkőzésen eldőlt, ott 0-3 arányban nyertek az olaszok, melyet tegnap egy sima 2-0 követett. A gólszerzők Matri és Quagliarella voltak, így a zebrák kapott gól nélkül biztosították helyüket a nyolcban.