2013.02.16. 19:46

Útjára indult a labda a Kelet – Eissmann VIII. terem labdarúgó tornán

Nyíregyháza - A kezdőrúgást követően az első meccsen a Tiszalök és a Trio Maxigáz csapott össze, ahol a Tiszalök hátrányból fordítva nyert 4 : 2 -re.

Nyíregyháza - A kezdőrúgást követően az első meccsen a Tiszalök és a Trio Maxigáz csapott össze, ahol a Tiszalök hátrányból fordítva nyert 4 : 2 -re. Ezt a mérkőzést az Eissmann – IGEPA meccs követte, ahol a végig fölényben játszó Eissmann félidőnként egy-egy góllal harcolt ki előnyt, a végeredményt a lefújás pillanatában szépítette egy góllal az IGEPA. Ezután talán a szünet volt rövid, mert elfogyott a levegője az Eissmann csapatának, a Tiszalök két gyors góllal harcolt ki fölényt és végül meggyőző 5 : 2 -vel két nyert meccsel vettek repülőrajtot a tornán.