2013.02.24. 10:35

Bogotái tenisztorna - Babosék nyerték a párosversenyt

Budapest/Bogotá, 2013. február 23., szombat (MTI) - Babos Tímea és társa, az őt egyesben búcsúztató luxemburgi Mandy Minella nyerte a 235 ezer dollár összdíjazású bogotái női tenisztorna párosversenyét. Babosék a szombati fináléban a címvédő és első helyen kiemelt Eva Birnerova, Alekszandra Panova cseh, orosz kettőst győzték le két szettben.

A viadal hivatalos honlapjának beszámolója szerint a találkozó 1 óra 10 percig tartott.

Babosnak ez volt pályafutása negyedik döntője egy WTA-versenyen, összességében pedig a harmadik tornagyőzelmét aratta. Korábban egyet egyesben tavaly Monterreyben, egyet pedig párosban Birminghamben, a tajvani Hszie Szu-vej oldalán nyert meg.

Eredmény:

páros, döntő:

Babos Tímea, Mandy Minella (magyar, luxemburgi, 2.)-Eva Birnerova, Alekszandra Panova (cseh, orosz, 1.) 6:4, 6:3