2013.01.30. 12:27

BOON LIVE: DKSK - ZTE webkamerás közvetítés

Szerdán este női kosárlabda Magyar Kupa visszavágót játszanak a diósgyőriek. A lányoknak ezúttal is elkel a biztatás, aki nem tud kimenni, az webkamerás közvetítésünkkel követheti a mérkőzést.

A női kosárlabda Magyar Kupa nyolcaddöntőjének második meccsét 18 óra 15 perckor kezdik: a Work Force-DKSK Miskolc ellenfele a Zalaegerszegi TE NKK együttese lesz. A két együttes közötti első mérkőzésen az egerszegiek 76-71-re diadalmaskodtak, a piros-fehéreknek tehát legalább 6 pont különbséggel kell nyerniük a továbbjutáshoz.

A mérkőzésről élő webkamerás közvetítést láthatnak a Borsod Online nézői olvasói, kövessék nálunk a kupameccset!

A mérkőzés végeredménye: DKSK - ZTE 72:57, ezzel a Diósgyőr került a Magyar Kupa negyeddöntőjébe, ahol a Vasas lesz az ellenfele.