2012.11.24. 16:28

Gól már az első percben

A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 15. fordulójában a Putnok hazai pályán játszott szombaton.Putnok VSE – Békéscsabai ESE 1-4 (1-2)

Putnok, 500 néző. V.: Vad II.

Putnok: Botló - Szögedi, Bányai, Kovács R., Horia - Zabos (Odrobéna, 74.), Zimányi, Lucian (Elek, 73.), Luptak (Monyók, 62.) - Bene, Olasz. Edző: Koszta Péter.

Békéscsaba: Scekic - Mészáros, Lengyel, Botis, Juhász - Raducu, Makra, Pozsár (Nadaban, 63.), Obot - Randelovic, Leucuta. Edző: Dajka László.

1. perc: Pozsár végzett el a bal oldalon szabadrúgást 25 méterről, a labda egy pattanás után a bal kapufáról a hálóban landolt, 0-1.

8. perc: Lucian vezette a labdát majd az ötös sarkáról laposan a hosszú sarokba passzolt, 1-1.

29. perc: Obot rúgott kapura 16 méterről, Botló védett, a labda Obot elé került vissza aki 5 méterről a kapuba lőtt, 1-2.

73. perc: Leucuta bal oldali szöglete után Randelovic 1 méterről pofozta a labdát a kapuba, 1-3.

90. perc: Mészáros 13 méterről a hosszú sarokba lőtt, 1-4.

Jók: Zimányi, Lucian, ill. Scekic, Botis, Makra, Obot.

Koszta Péter: - Pontrúgásokkal megvert minket a Békéscsaba.

Dajka László: - Nagyon küzdelmes mérkőzésen egy szervezett csapat ellen csak a végén tudtuk biztossá tenni a győzelmet.