A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 13. fordulójában mindhárom megyei csapatunk szombaton szerepelt.

Putnok VSE – Szolnoki MÁV FC 2-1 (1-1)

Putnok, 400 néző. V.: Farkas.

Putnok: Botló - Szögedi, Kovács R., Bányai, Horia - Zabos, Zimányi (Illés, 63.), Bene, Luptak (Lucian, 75.) - Elek (Monyók, 69.), Olasz. Megbízott-edző: Kócsi József.

Szolnok: Rézsó - Rokszin, Mile, Lengyel, Szepessy - Kiprich, Vári (Kállai, 63.), Tamási, Tisza (Bohner, 55.) - Pintér, B. Tóth (Kocsis, 81.). Edző: Bontovics Ferenc.

18. perc: Mile jobb oldali nagy bedobása után Szepessy csúsztatott 6 méterről a kapuba, 0-1.

37. perc: Luptak végzett el a bal oldalról szabadrúgást, beadása után Zimányi fejelt 5 méterről a hálóba, 1-1.

79. perc: Monyók bal oldali szögletét követen Olasz 8 méterről bólintott a kapuba, 2-1.

85. perc: Illés és Mile szólalkoztak össze, a játékvezető mindkét játékost kiállította.

Jók: az egész csapart, ill. senki.

Kócsi József: - Gratulálok a csapatnak, mind a védekezésben, mind a támadásban kézben tartottuk a mérkőzést. További sok sikert a vendégeknek.

Bontovics Ferenc: - Gratulálok a Putnoknak.

Orosháza FC – Kazincbarcikai SC 2-1 (1-0)

Orosháza, 100 néző. V.: Urbán E.

Orosháza: Molnár F. T. - Kerepeczki, Futaki, Milenkovic, Szabó N. - Ács, Varga R., Ondrejó, Végh A. (Juhász N., 75.) - Szabó T. (Kerekes, 88.), Tóth D. (Szabó A., 82.). Megbízott-edző: Csizmadia Imre.

Kazincbarcika: Szabó Á. - Nyitrai, Privigyei, Fehér, Szala - Kovács P. - Ngalle (Horváth B., 46.), Messi (Fabio, 75.), Maicon, Luiz (Tátrai, 62.) - Menougong. Edző: Kiprich József

22. perc: Végh ívelt a kapu elé, ahol egy visszafejelt labdát Futaki 4 méterről bólintott a hálóba, 1-0.

68. perc: Ács lövése után a kipattanó labdát Tóth D. tekerte 11 méterről a jobb felső sarokba, 2-0.

80. perc: Maicon lőtt 25 méterről a kapu jobb oldalába, 2-1.

Jók: Ács, Tóth D., Szabó T., ill. Maicon.

Csizmadia Imre: - Nagyon nehéz és küzdelmes mérkőzésen úgy érzem ennyivel mindenképpen jobbak voltunk a szimpatikus vendégcsapatnál.

Kiprich József: - Ha helyzetekre játszanánk a mérkőzéseket akkor sok pontunk lenne, így viszont nagyon kevés van...

Restart-Ceglédi VSE – Mezőkövesd-Zsóry SE 1-0 (0-0)

Cegléd, 300 néző. V.: Becséri.

Cegléd: Miski - Robson, Miklósvári, Koncz, Farkas I. - Szkunc (Bácskai, 14.), Kenderes, Nagy L., Juhász - Kormos (Balogh, 88.), Medgyesi (Brdaric, 90.). Edző: Ványi Zsolt.

Mezőkövesd-Zsóry: Szántai - Bényei, Lakatos, Szalai, Nagy P. (Bagi, 61.) - Sigér, Dobos (BOgdány, 72.), Bognár, Lipusz - Hamar, Szabó V. Edző: Véber György.

13. perc: Egy rossz hazaadásra Szabó V. csapott le majd megtolta a labdát a kifutó kapus mellett aki a tizenhatoson kívül buktatta: a játékvezető egyből kiállította Miskit.

65. perc: Sigér megkapta a második sárga lapját így a kiállítás sorsára jutott.

83. perc: Kormost kapott labdát majd Medgyesihez passzolt aki Szalaival ütközött a tizenhatoson belül. A játékvezető tizenegyest ítélt: a büntetőből Koncz lőtte a labdát a kapu jobb oldalába, 1-0.

Jók: Medgyesi, Kormos, Nagy, Miklósvári, ill. Szántai.

Ványi Zsolt: - Nagyon fegyelmezetten, hatalmas szívvel emberhátrányban is jól játszottunk és nyertük meg a mérkőzést.

Véber György: - Gratulálok a hazaiaknak, megérdemelték...