2012.09.15. 19:17

Öt gól és vendégsiker Barcikán

A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 5. fordulójában megyei meccset rendeztek szombaton, míg a Putnok idegenben nyert.Kazincbarcikai SC – Mezőkövesd-Zsóry SE 2-3 (0-1)

Kazincbarcika, 300 néző. V.: Takács J.

Kazincbarcika: Szabó Á. - Privigyei, Komlósi, Fótyik, Szala (Salvador, 81.) - Messi, Maicon, Ngalle (Hornyák, 65.), Luiz (Renan, 46.) - Menougong, Kovács P. Edző: Szabó János.

Mezőkövesd: Szántai - Hegedűs, Lakatos, Elek, Éles - Sigér (Bagi, 72.), Irhás (Dobos, 46.), Bognár - Bogdány, Hamar, Lipusz (Jeremiás, 58.). Edző: Véber György.

43. perc: Éles cselezgetett a hazai kapu előtt majd 14 méterről lőtt, a labda a bal kapufáról pattant a hálóba, 0-1.

75. perc: Kovács P. a tizenhatos vonalán kapott labdát majd fordulásból a jobb felső sarokba lőtt, 1-1.

78. perc: Hamart ugratták ki védők között aki a kifutó kapus fölött 12 méterről emelt a hálóba, 1-2.

83. perc: Jeremiás adott be a jobb oldalról ahol Hamar érkezett, kicselezte a kapust majd kisodródott helyzetből a léc alá bombázott, 1-3.

89. perc: Menougong beadása után Salvador fejelt 5 méterről a kapuba, 2-3.

Jók: Fótyik, Kovács P., Renan, Privigyei, ill. Hamar, Éles, Lakatos.

Szabó János: - Nem érdemeltünk vereséget. Uraltuk a játékot, a ziccereink is megvoltak de kihagytuk őket, míg ellenfelünk igen jó százalékban értékesítette a helyzeteit.

Véber György: - Borzasztóan nehéz mérkőzésen vagyunk túl, gyakorlatilag kiszenvedtük a győzelmet a jól játszó hazaiak ellen, melyhez szerencse is kellett. Úgy látszik ilyen szériában vagyunk, hogy önmagunkhoz képest gyengébb játékkal is tudunk nyerni.

Orosháza FC – Putnok VSE 1-2 (0-1)

Orosháza, 300 néző. V.: Fenyvesi.

Orosháza: Molnár - Varga R. (Kerekes, 20.), Futaki, Ondrejó (Petrovic, 46.), Szűcs - Tóth D., Bernáth, Kerepeczki, Ács - Végh (Szabó N., 77.), Milenkovic. Edző: Major László.

Putnok: Roza - Szögedi, Kovács R., Bogdán, Horia - Zimányi, Zabos, Odrobéna (Kerékgyártó, 74.), Luptak (Bene, 74.) - Monyók, Olasz (Elek, 77.). Edző: Koszta Péter.

13. perc: Monyók ugratta ki középen Luptakot aki 10 méterről nagy erővel a jobb felső sarokba lőtt, 0-1.

62. perc: Petrovic végzett el szabadrúgást a bal oldalról, a beívelt labdát Milenkovic csúsztatta a hosszú felső sarokba, 1-1.

89. perc: Monyók vezette középen a labdát, majd a jobb oldalon Kerékgyártóhoz passzolt akinek beadásába egy védő beleért, a labda pedig a kapuba gurult, 1-2.

Jók: Molnár, Milenkovic, ill. az egész csapat.

Major László: - Sok helyzetet dolgoztunk ki, de kihagytuk őket és nem érdemtelenül nyert a Putnok.

Koszta Péter: - Sokat tettünk a győzelemért, az utolsó 10 percben erőben az ellenfél fölé kerekedtünk és megnyertük a mérkőzést.