2012.08.06. 11:40

Montreali tenisztorna - Marosi kiesett, Babos meccse félbeszakadt

Budapest/Montreal, 2012. augusztus 6., hétfő (MTI) - Marosi Katalin két szettben vereséget szenvedett a kazah Szeszil Karatantcsevától a 2,168 millió dollár összdíjazású montreali keménypályás női tenisztorna selejtezőjének második fordulójában, míg Babos Tímea mérkőzése a harmadik játszmában félbeszakadt.

A viadal honlapja szerint Babos és az amerikai Lauren Davis összecsapását 3:6, 6:4, 1:2-nél eső miatt kellett félbeszakítani. A meccset hétfőn fejezik be.

Ha Babos továbbjut, akkor a svéd Johanna Larsson és az orosz Alla Kudrjavceva - szintén elhalasztott - párharcának győztesével találkozik a harmadik fordulóban, s ha ott is nyer, főtáblára jut.