Sport

2012.08.09. 18:29

London 2012 - A pénteki műsor

Budapest, 2012. augusztus 9., csütörtök (MTI) - A férfi kézilabda-válogatott a döntőbe jutásért játszik a svédekkel a londoni olimpia pénteki versenynapján, melyen 17 számban avatnak bajnokot.

Budapest, 2012. augusztus 9., csütörtök (MTI) - A férfi kézilabda-válogatott a döntőbe jutásért játszik a svédekkel a londoni olimpia pénteki versenynapján, melyen 17 számban avatnak bajnokot.

augusztus 10., péntek (éremosztás 17 számban):

----------------------------------------------

magyar vonatkozású program:

BIRKÓZÁS (ExCeL) - 2

14 ó: férfi szabadfogás 55 kg, előcsatározások, nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő, 74 kg, előcsatározások (HATOS GÁBOR), nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő

18:45 ó: férfi szabadfogás - 55 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, 74 kg, vigaszág, bronzmérkőzés

20:03: FÉRFI SZABADFOGÁS 55 KG DÖNTŐ

20:48 ó: FÉRFI SZABADFOGÁS 74 KG DÖNTŐ

KAJAK-KENU (Eton Dorney Buckinghamshire)

10:30 ó: férfi K-1, 200 m, előfutamok - DUDÁS MIKLÓS (2. futam)

10:47 ó: férfi K-2 200 m, előfutamok

10:51 ó: férfi C-1 200 m, előfutamok - VAJDA ATTILA (4. futam)

11:19 ó: női K-1 200 m, előfutamok - DOUCHEV-JANICS NATASA (1. futam)

12:16 ó: férfi K-1 200 m, középfutam

12:30 ó: férfi C-1 200 m, középfutam

12:51 ó: női K-1 200, középfutam

13:12 ó: férfi K-2 200m, középfutam

KÉZILABDA (Kosárlabdacsarnok)

férfi elődöntő:

MAGYARORSZÁG-Svédország 18 ó

Franciaország-Horvátország 21:30 ó

HOSSZÚTÁVÚSZÁS (Hyde Park) - 1

13 ó: férfi 10 km - GERCSÁK CSABA

VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)

férfiak, az 5-8 helyért:

15:20 ó: Egyesült Államok-Spanyolország

19:30 ó: MAGYARORSZÁG-Ausztrália

elődöntő:

16:40 ó: Horvátország-Montenegró

20:50 ó: Olaszország-Szerbia

nem magyar vonatkozású program:

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) - 6

20 ó: FÉRFI RÚDUGRÁS DÖNTŐ

20:10 ó: női 4x400 m, előfutamok

20:35 ó: NŐI KALAPÁCSVETÉS DÖNTŐ

20:45 ó: férfi 4x100 m, előfutamok

21:05 ó: NŐI 5000 M DÖNTŐ

21:40 ó: NŐI 4X100 M DÖNTŐ

21:55 ó: NŐI 1500 M DÖNTŐ

22:20 ó: FÉRFI 4X400 M DÖNTŐ

GYEPLABDA (Riverbank Aréna) - 1

nők:

a 11. helyért:

9:30 ó: Belgium-Egyesült Államok

az 5. helyért:

12:30 ó: Kína-Ausztrália

bronzmérkőzés:

16:30 ó: Új-Zéland - Nagy-Britannia

döntő:

21 ó: Hollandia-Argentína

KERÉKPÁR - BMX (BMX-pálya) - 2

16 ó: női és férfi elődöntő

17:30 ó: NŐI DÖNTŐ

17:40 ó: FÉRFI DÖNTŐ

KOSÁRLABDA (North Greenwich csarnok)

férfiak, elődöntő:

18 ó: Spanyolország-Oroszország

22 ó: Argentína-Egyesült Államok

LABDARÚGÁS (Cardiff)

férfi bronzmérkőzés:

20:45 ó: Koreai Köztársaság-Japán

MŰUGRÁS (Vizesközpont)

20 ó: férfi toronyugrás, selejtező

MŰÚSZÁS (Vizesközpont) - 1

16 ó: CSAPATVERSENY, SZABADONVÁLASZTOTT DÖNTŐ

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)

14:30 ó: férfi 49 kg, elődöntő, férfi 56 kg, elődöntő, férfi 64 kg, elődöntő, férfi 75 kg, elődöntő, férfi 91 kg, elődöntő

21:30 ó: férfi 52 kg, elődöntő, férfi 60 kg, elődöntő, férfi 69 kg, elődöntő, férfi 81 kg, elődöntő, férfi plusz 91 kg, elődöntő

RITMIKUS GIMNASZTIKA (Wembley Aréna)

13 ó: egyéni összetett, selejtező

15:50 ó: kéziszercsapat, selejtező

RÖPLABDA (Earls Court)

férfi elődöntő:

16 ó: Bulgária-Oroszország

20:30 ó: Brazília-Olaszország

TEKVONDO (ExCeL) - 2

10 ó: férfi 80 kg, női 67 kg, küzdelmek a döntőig

21 ó: férfi 80 kg, női 67 kg, vigaszág, bronzmérkőzés

23:15 ó: NŐI 67 KG DÖNTŐ

23:30 ó: FÉRFI 80 KG DÖNTŐ

VITORLÁZÁS (Weymouth és Portland, Dorset) - 2

13 ó: férfiak, 470-es ÉREMFUTAM

14 ó: nők, 470-es ÉREMFUTAM

15 ó: nők, Elliott 6m

- MTI -

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!