Sport

2012.08.16. 16:10

A labdarúgó NB II Keleti csoport sorsolása

Az NB II-es labdarúgó bajnokság Keleti csoportjának 2012/2013-as őszi órarendje.

Az NB II-es labdarúgó bajnokság Keleti csoportjának 2012/2013-as őszi órarendje.1. forduló (augusztus 17-19.)

P, 15.00: Nyíregyháza SFC – Ferencvárosi TC tartalék

Sz, 17.30: Orosháza FC – Újpest FC tartalék

Sz, 17.30: Szeged 2011 – Bp. Honvéd tartalék

Sz, 17.30: Kazincbarcikai SC – Dunakanyar-Vác

Sz, 17.30: Vasas – Putnok VSE

Sz, 17.30: Békéscsaba ESE – Ceglédi VSE

Sz, 17.30: Szolnoki MÁV FC – Mezőköved-Zsóry SE

V, 17.30: Balmazújvárosi FC – Debreceni VSC tartalék

2. forduló (augusztus 25-26.)

Sz, 17.30: Újpest FC tartalék – Szolnoki MÁV FC

Sz, 17.30: Ceglédi VSE – Vasas

Sz, 17.30: Putnoki VSE – Kazincbarcikai SC

Sz, 17.30: Dunakanyar-Vác – Szeged 2011

V, 17.30: Bp. Honvéd tartalék – Balmazújvárosi FC

V, 17.30: Debreceni VSC tartalék – Orosháza FC

V, 17.30: Mezőköved–Zsóry SE – Nyíregyháza SFC

V, 17.30: Ferencvárosi TC tartalék – Békéscsaba ESE

3. forduló (augusztus 31-szeptember 2.)

P, 15.00: Nyíregyháza SFC – Szolnoki MÁV FC

Sz, 16.30: Orosháza FC – Bp. Honvéd tartalék

Sz, 16.30: Szeged 2011 – Putnok VSE

Sz, 16.30: Kazincbarcikai SC – Ceglédi VSE

Sz, 16.30: Újpest FC tartalék – Debreceni VSC tartalék

Sz, 16.30: Békéscsaba ESE – Mezőköved-Zsóry SE

V, 16.30: Vasas – Ferencvárosi TC tartalék

V, 16.30: Balmazújvárosi FC – Dunakanyar-Vác

4. (szeptember 8-i hétvége)

Nyíregyháza SFC – Újpest FC tartalék

Szolnoki MÁV FC – Békéscsaba ESE

Mezőköved-Zsóry SE – Vasas

Ferencvárosi TC tartalék – Kazincbarcikai SC

Ceglédi VSE – Szeged 2011

Putnok VSE – Balmazújvárosi FC

Dunakanyar-Vác – Orosháza FC

Bp. Honvéd tartalék – Debreceni VSC tartalék

5. forduló (szeptember 15-i hétvége)

Orosháza FC – Putnok VSE

Balmazújvárosi FC – Ceglédi VSE

Szeged 2011 – Ferencvárosi TC tartalék

Kazincbarcikai SC – Mezőköved-Zsóry SE

Vasas – Szolnoki MÁV FC

Békéscsaba ESE – Nyíregyháza SFC

Debreceni VSC tartalék – Dunakanyar-Vác

Újpest FC tartalék – Bp. Honvéd tartalék

6. forduló (szeptember 22-i hétvége)

Békéscsaba ESE – Újpest FC tartalék

Nyíregyháza SFC – Vasas

Szolnoki MÁV FC – Kazincbarcikai SC

Mezőköved-Zsóry SE – Szeged 2011

Ferencvárosi TC tartalék – Balmazújvárosi FC

Ceglédi VSE – Orosháza FC

Putnok VSE – Debreceni VSC tartalék

Dunakanyar-Vác – Bp. Honvéd tartalék

7. forduló (szeptember 29-i hétvége)

Orosháza FC – Ferencvárosi TC tartalék

Balmazújvárosi FC – Mezőköved-Zsóry SE

Szeged 2011 – Szolnoki MÁV FC

Kazincbarcikai SC – Nyíregyháza SFC

Vasas – Békéscsaba ESE

Bp. Honvéd tartalék – Putnok VSE

Debreceni VSC tartalék – Ceglédi VSE

Újpest FC tartalék – Dunakanyar-Vác

8. forduló (október 6-i hétvége)

Vasas – Újpest FC tartalék

Békéscsaba ESE – Kazincbarcikai SC

Nyíregyháza SFC – Szeged 2011

Szolnoki MÁV FC – Balmazújvárosi FC

Mezőköved–Zsóry SE – Orosháza FC

Ferencvárosi TC tartalék – Debreceni VSC tartalék

Ceglédi VSE – Bp. Honvéd tartalék

Putnok VSE – Dunakanyar-Vác

9. forduló (október 13-i hétvége)

Orosháza FC – Szolnoki MÁV FC

Balmazújvárosi FC – Nyíregyháza SFC

Szeged 2011 – Békéscsaba ESE

Kazincbarcikai SC – Vasas

Dunakanyar-Vác – Ceglédi VSE

Bp. Honvéd tartalék – Ferencvárosi TC tartalék

Debreceni VSC tartalék – Mezőköved-Zsóry SE

Újpest FC tartalék – Putnok VSE

10.forduló (október 20-i hétvége)

Kazincbarcikai SC – Újpest FC tartalék

Vasas – Szeged 2011

Békéscsaba ESE – Balmazújvárosi FC

Nyíregyháza SFC – Orosháza FC

Szolnoki MÁV FC – Debreceni VSC tartalék

Mezőköved-Zsóry SE – Bp. Honvéd tartalék

Ferencvárosi TC tartalék – Dunakanyar-Vác

Ceglédi VSE – Putnok VSE

11. forduló (október 27-i hétvége)

Orosháza FC – Békéscsaba ESE

Balmazújvárosi FC – Vasas

Szeged 2011 – Kazincbarcikai SC

Putnok VSE – Ferencvárosi TC tartalék

Dunakanyar-Vác – Mezőköved-Zsóry SE

Bp. Honvéd tartalék – Szolnoki MÁV FC

Debreceni VSC tartalék – Nyíregyháza SFC

Újpest FC tartalék – Ceglédi VSE

12. forduló (november 3-i hétvége)

Szeged 2011 – Újpest FC tartalék

Kazincbarcikai SC – Balmazújvárosi FC

Vasas – Orosháza FC

Békéscsaba ESE – Debreceni VSC tartalék

Nyíregyháza SFC – Bp. Honvéd tartalék

Szolnoki MÁV FC – Dunakanyar-Vác

Mezőköved-Zsóry SE – Putnok VSE

Ferencvárosi TC tartalék – Ceglédi VSE

13. forduló (november 10-i hétvége)

Orosháza FC – Kazincbarcikai SC

Balmazújvárosi FC – Szeged 2011

Ceglédi VSE – Mezőköved-Zsóry SE

Putnok VSE – Szolnoki MÁV FC

Dunakanyar-Vác – Nyíregyháza SFC

Bp. Honvéd tartalék – Békéscsaba ESE

Debreceni VSC tartalék – Vasas

Újpest FC tartalék – Ferencvárosi TC tartalék

14. forduló (november 17-i hétvége)

Balmazújvárosi FC – Újpest FC tartalék

Szeged 2011 – Orosháza FC

Kazincbarcikai SC – Debreceni VSC tartalék

Vasas – Bp. Honvéd tartalék

Békéscsaba ESE – Dunakanyar-Vác

Nyíregyháza SFC – Putnok VSE

Szolnoki MÁV FC – Ceglédi VSE

Mezőköved-Zsóry SE – Ferencvárosi TC tartalék

15. forduló (november 24-i hétvége)

Orosháza FC – Balmazújvárosi FC

Ferencvárosi TC tartalék – Szolnoki MÁV FC

Ceglédi VSE – Nyíregyháza SFC

Putnok VSE – Békéscsaba ESE

Dunakanyar-Vác – Vasas

Bp. Honvéd tartalék – Kazincbarcikai SC

Debreceni VSC tartalék – Szeged 2011

Újpest FC tartalék – Mezőköved-Zsóry SE

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!