2012.05.05. 15:18

Első magyar salakmotoros Csapatkupa sorozat: Interhandel-2000 Farkasok vs. MPA-System Bikák 52:31!

Miskolc - Az első magyar Csapatkupa sorozat 3. fordulójában az Interhandel-2000 Farkasok – MPA-System Bikák összecsapásra került sor szombaton 16.30-tól Miskolcon, a népkerti salakoválon.

14.

Lee Richardson

3

Richardson ezúttal is remekelt, Baran üldözte, de nem volt esélye, hogy leelőzze, a 3. helyért a két magyar közül ezúttal Magosi volt a jobb.

3

"Vakok között" Chrzanowski volt a király, neki a tudása alapján nem ebben a négyesben kellett volna mennie.

1

Ez is egy színvonalas futam volt, Chrzanowski most is harmatos volt (és nem is ért célba), Richardson jól ment és nyert, Szatmári és Magosi párharcából előbbi jött ki jobban.

2

Richardson ismét kitűnően motorozott, óriási fölénnyel nyert és mivel Gavenda ért mögötte célba, így eldőlt, hogy ezen a napon a Farkasok szerzik meg a győzelmet.

2

Benkő műszaki hiba miatt kiállt, Baran és Chrzanowski megfogta az első két helyet, így ez lett a Bikák első kettős futamsikere a mai napon.

2

Gavenda jól bújt az élre a második kanyarban, és az első helyig repesztett, csapattársa Nagy negyedszer maradt pont nélkül, így ez lett a negyedik futamdöntetlen.

2

Ez egy izgalmas, színvonalas motorozás volt: na nem Baran miatt, aki messze leszakadva lett 4., hanem az első helyen célbaérő Magosi, Sitera és Szatmári látványos harca miatt.

0

Egyetlen helyért sem volt nagy küzdelem ebben a futamban, nagy távolságok voltak a versenyzők között. Richardson a nap eddigi legjobb időeredményével ért célba.

1

Magosinak jó motorozással sikerült maga mögött tartania az addigi két futamot nyerő Szatmárit, de ez a menet is futamdöntetlen lett, mert a Bikás Gavenda ezúttal is gyengén motorozott.

3

Baran végre futamot nyert a Bikáknak, esélyeshez méltóan, de nem sikerült faragniuk a hátrányból, mert csapattársa Nagy csak 4. lett.

3

Richardson remekül kezdett, de az egyik kanyart elmérte, így csapattársa Szatmári megelőzte, mögöttük Magosi erőlködött, de csak 3. lett, Chrzanowski pedig nagyon gyengén poroszkált.

1

Az első futamban megsérült Baran nem állt rajthoz, csapattársának, Gavendának nem sikerült nagyot alakítania, harmadikként ért célba Benkő meglepetés futamgyőzelme közepette.