2012.04.28. 20:19

Gomez mesterhármasa három pontot ért

A labdarúgó NB II Keleti csoport, 25. fordulójában a Kazincbarcika szombaton nyert hazai pályán.

Kazincbarcikai SC – Debreceni VSC tartalék 3-0 (3-0)

Kazincbarcika, 100 néző. V.: Berényi.

Kazincbarcika: Szabó Á. (Hamar, 16.) - Nyitrai (KOmlóssy, 78.), Toplenszki, Konate, Komlósi - Halgas, Nyisalovits, Fehér, Szabó P. (Vasas, 54.) - Horváth B., Gomez. Edző: Szabó János.

DVSC tartalék: Tóth Cs. - Treznai, Ludánszki, Albert, Szűcs I. - Oláh G. (Kovács M., 46.), Boros (Szűcs M., 90.), Spitzmüller, Alisic (Tóth L., 76.) - Burics, Salami. Edző: Fórián Zsolt.

3. perc: Egy előreívelt labdát a tétovázó védők között Gomez fejelte 10 méterről a kapuba, 1-0.

13. perc: Tóth Cs. buktatta a tizenhatoson belül Halgast, a megítélt büntetőt Gomez biztosan értékesítette, 2-0.

27. perc: Horváth B. cselezgetett a jobb szélen majd középre tekert ahol az érkező Gomez 5 méterről a kapuba lőtt, 3-0.

Jók: Gomez (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. senki.

Szabó János: - Igaz csapatmunka volt, főleg az első félidőben. Ezt a hozzáállást szeretném látni az elkövetkezendő mérkőzéseken is.

Fórián Zsolt: - Lemásoltuk az Orosháza elleni meccsünket, ilyen mentalitással nem lehet futballozni.