2012.04.29. 19:47

A második félidőben döntött a Kövesd

A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 25. fordulójában idegenben nyert vasárnap a Mezőkövesd.

Újpest FC tartalék – Mezőkövesd-Zsóry SE 0-3 (0-0)

Budapest, 200 néző. V.: Kovács.

Újpest tartalék: Horváth T. - Litauszki, Dvorschák, Vermes (Privigyei, 74.), Banai - Üveges (Dombai, 29.), Proesmans, Horváth R., El Maestro (Bognár, 60.) - Popovics, Rajczi. Edző: Szlezák Zoltán.

Mezőkövesd-zsóry: Szántai - Nagy P., Vámosi, Elek, Lakatos - Bagi, Jeremiás, Enescu (Irhás, 79.), Bogdány - Hamar (Husanik, 91.), Lipusz (Haburcsák, 90.). Edző: Véber György.

69. perc: Bogdány lépett ki a védők között majd a kifutó kapust átemelve 5 méterről az üres kapuba passzolt, 0-1.

89. perc: Vámosi indította a bal oldalon Lipuszt aki egy csel után jobbal 15 méterről a kapu bal felső sarkába bombázott, 0-2.

93. perc: A tizenhatoson belüli kavarodás után Irhás elé pattant a labda aki 15 méterről a bal alsó sarokba lőtt, 0-3.

Jók: Vermes, ill. Vámosi, Elek, Jeremiás, Lipusz.

Szlezák Zoltán: - Fájó vereséget szenvedtünk, a második félidőben a Mezőkövesd kihasználta a hibáinkat, ezért megérdemelten nyertek.

Véber György: - A 30. perctől átvettük a mérkőzés irányítását, azt nyújtottuk, amit elvártam és ez az eredményen is megmutatkozott.