A labdarúgó megyei II. osztály Közép csoportjának 19. fordulójában öt összecsapást bonyolítottak le szombaton.

Szentistván – Tiszakeszi 1-1 (0-0)

Szentistván, 100 néző. V.: Nagy A.

Szentistván: Bukta - Baranyi, Pelyhe, Tóth, Hegyi (Kispál), Csuhai, Ferenczi A., Ferenczi Gy., Lecső, Sajtós, Karancsi. Edző: Kubinyi József.

Tiszakeszi: Bordás - Szabó L., Csanálosi, Bartók, Szabó V., Fülöp (Soltész), Kerekes, Bubenkó, Rontó, Molnár K., Sepsi. Edző: Molnár János.

G.: Sajtós, ill. Pelyhe (öngól). Kiállítva: Ferenczi Gy. (91.). Jók: az egész csapat, ill. az egész csapat. Ifi.: 0-4.

Kubinyi József: - Jó iramú mérkőzésen nagy küzdelem alakult ki a pályán. Közelebb álltunk a győzelemhez, de a végén örülnünk kellett a döntetlennek...

Molnár János: - A nagy szél miatt nem alakult ki folyamatos játék, ezért a döntetlen reális.

Tiszapalkonya – Szirmabesenyő 0-1 (0-1)

Tiszapalkonya, 50 néző. V.: Dósa R.

Tiszapalkonya: Isshak - Barna, Kosina, Nyitrai, Kiss T., Bakó, Nótár, Karócz, Stegerán (Kiss K.), Aranyász (Bolykó), Putnoki. Elnök: Balogh Lajos.

Szirmabesenyő: Polyák - Balogh, Kriston, Nyitrai, Kiss, Gável, Soltész, Tóth, Burai, Varga, Szabó (Abu). Edző: Békési Ferenc.

G.: Burai. Jók: Kosina, Barna, ill. az egész csapat. Ifi.: 3-0.

Balogh Lajos: - Az első félidőben a vendégcsapat talált egy gólt és ezt sikeresen őrizte a második játékrészben. Mi pedig sorra kihagytuk a lehetőségeinket. Gratulálok az ifi győzelméhez.

Békési Ferenc: - Nehéz időjárási körülmények között csapatként működtünk. A lelkes hazaiak ellen nehezen, de megérdemelten győztünk.

Mezőcsát – Harsány 2-1 (0-1)

Mezőcsát, 30 néző. V.: Haraszin Sz.

Mezőcsát: Kertész - Farkas R., Kovács, Kiss, Farkas Z., Barna (Perge), id. Paczók K., Farkas T. (Rostás), Ifj. Paczók K., Farkas M. (Csillag), Balázs. Edző: Nagy Zoltán.

Harsány: Vass T. - Szigeti T., Titkó, Pusztai N., Gönczi, Éliás, Rafael J., Bihari, Hegedüs L., Nagy G., Burai. Játékosedző: Markov Tamás.

G.: Barna, Farkas T., ill. Bihari. Kiállítva: Farkas Z. (24.), ill. Vass T. (88.). Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi.: 0-2.

Nagy Zoltán: - Ma 60 percet játszottunk emberhátrányban, ezen kívűl meg kellett küzdenünk az időjárással és a játékvezetői hármassal is, de minden jó, ha jó a vége!

Markov Tamás: - Ez egy nagy lócitrom volt...

Bogács – Sajóvámos 3-1 (1-1)

Bogács, 100 néző. V.: Rendek.

Bogács: Bencsik - Derda (Fehér), Béres, Huszár, Kovács, Somogyi (Bakondi), Kémeri (Bálint), Nagygyörgy, Murányi, Papházi (Pál), Dudás. Edző: Farkas Csaba.

Sajóvámos: Juhász - Paszternák, Nagy, dr. Hajkó, Körtvélyesi G., Vitárius, Tóth P., Apostol, Váradi, Szemán, Mohácsi (Husonyicza), Tóth P. (Farkas I.). Játékosedző: Váradi Norbert.

G.: Murányi, Kovács, Somogyi, ill. Apostol (11-esből). Kiállítva: Pál (82.), ill. Vitárius (9.). Jók: Kovács (a mezőny legjobbja), Nagygyörgy, Somogyi, Murányi, ill. az egész csapat. Ifi.: 6-0.

Farkas Csaba: - A vendégcsapat kapuralövés nélkül egy ajándék 11-essel egyenlített, de előtte még 1-0-ás vezetésünknél is az időt húzta. A második félidőben úgy játszottunk, ahogy hazai pályán egy bajnokaspiránsnak kell.

Váradi Norbert: - 80 percig emberhátrányban játszva nagy küzdelemre késztettük a hazai csapatot, amely a játékvezető hathatós segítségével végül nyert. Gratulálunk nekik.

Bükkzsérc – Mezőkeresztes 6-1 (2-0)

Mezőkövesd, 50 néző. V.: Nagy L.

Bükkzsérc: Balog - Szemán P., Szemán I., Lovász, Kriston K. (Csuhai), Tóth (Kriston B.), Rémiás, Oborzil, Aranyosi (Pintér), Mikita, Horváth. Edző: Kovács József.

Mezőkeresztes: Batári - Kaló (Leviczky), Hunyadi, Boros, Molnár (Szilvási), Ficsor, Lengyel, Baba, Tarnóczi (Kovács B.), Vass, Kovács P. Játékosedző: Vass Tamás.

G.: Horváth (2), Szemán P., Rémiás, Oborzil, Szemán I., ill. Kovács B. Kiállítva: Baba (80.). Jók: az egész csapat, ill.senki. Ifi.: 8-0.

Kovács Jószef: - Jól és eredményesen játszottunk egy percig sem volt kétséges ki szerzi meg a 3 pontot a mai napon. Gratulálok a fiúk teljesítményéhez. Csuhai Zoli újszülött kislányának boldog életet kívánok a csapat nevében!

Vass Tamás: - Szégyen!