A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 5. fordulójában idegenben szerepeltek szombaton csapataink.

Nyíregyháza SFC – Mezőkövesd-Zsóry SE 1-1 (0-0)

Nyíregyháza, 1500 néző. V.: Berke.

Nyíregyháza: Sánta - Mészáros, Vukadinovic, Davidov, Haburcsák (Popa, 69.) - Farkas, Orosz, Kovács Á., Erdélyi - Salami, Borsi (Reznek, 46.). Edző: Gálhidi György.

Mezőkövesd: Szántai - Ur, Kaszás, Elek, Sivák - Bagi, Zováth, Lakatos, Hamar (Palásthy, 67.) - Olasz D. (Husanik, 80.), Török (Bogdány, 60.). Edző: Huszák Géza.

61. perc: Veszélyesen pattogott a labda a hazai kapu elé, mígnem Orosz kézzel ért a labdához, amiért 11-est kapott a Mezőkövesd. A tizenegyest Sivák biztosan lőtte a balra vetődő Sánta mellett a jobb alsó sarokba, 0-1.

80. perc: Salami ugratta ki a balösszekötő helyén Rezneket aki középre gurított, Kovács pedig 3 méterről a hálóba lőtt, 1-1.

Jók: Farkas, Sánta, ill. Bagi, Elek Sivák Ur.

Gálhidi György: - A mi helyzetünkben elégedett vagyok az egy ponttal, hiszen hiányzott a teljes védelem és a kapus. 0-1 után szerencsére feltámadtunk és meg tudtuk szerezni az egyenlítő gólt.

Huszák Géza: - 1-0-ás vezetésünk után azt hittük meg van a mérkőzés de az ellenfél kiegyenlített, az utolsó tíz percben így is megnyerhettük volna a mérkőzést.

Szeged 2011 – Kazincbarcikai SC 1-0 (1-0)

Szeged, 2500 néző. V.: Szőts.

Szeged: Trepák - Laczkó J., Tóth I., Magyar Gy., Radnai (Podonyi, 79.) - Kulacsik T., Batik B., Puskás Cs., Nebil (Varga, 69.) - Folmer (Reyes, 68.), Bernáth. Edző: Kolozsvári János.

KBSC: Tarr - Toplenszki (Horváth B., 82.), Nyisalovits, Konate, Nyitrai - Kovács B. (Mbei, 64.), Fehér, Borbély (Poszuk, 64.), Tátrai - Kovács P., Bene. Edző: Szabó János.

27. perc: Bernáthoz került a labda aki középre passzolt, az érkező Nebil 10 méterről a kapufa segítségével a kapuba lőtt, 1-0.

Jók: Kulacsik, Nebil, Bernáth, ill. Kovács P., Bene.

Kolozsvári János: - Örülök, hogy végre nem kell magyarázkodnom a vereségek miatt. Jó érzés, hogy végre győztes meccsen ülhettem a kispadon, külön öröm, hogy ennyi néző előtt.

Szabó János: - A meccs nagy részében sikerült mezőnyfölényben játszanunk, azonban segítségünkkel az ellenfél megint talált egy gólt.