Sport - Foci

2016.02.22. 09:10

Videó: Elképesztő, a bírónak mutatta fel a piros lapot a focista

Botrányosan ért véget a Galatasaray–Trabzonspor (2–1) török élvonalbeli labdarúgó-mérkőzés vasárnap este, amelyen négyszer is villant a piros lap és egyszer a bírót is kiállították...

A második félidőben már két vendégjátékost leküldött a pályáról Deniz Ates Bitnel játékvezető, de az igazi balhé csak a 86. percben következett. Ekkor 1-1-es állásnál 11-est kapott a Galata és a Trabzonból újabb játékost állított ki a bíró. Az esetet követő nagy tumultust következtében a játékvezető elejtette a piros lapot, amit a vendégek játékosa, Dursun szerzett meg és "kiállította" a sporit, természetesen őt is leparancsolta a pályáról a bíró, így a Trabzonspor hét játékossal fejezte be a meccset, amit a Galatasaray 2-1-re nyert meg.