Sátoraljaújhely hírei

2010.09.13. 11:58

Jól ment a hazaiaknak a Keleti csoportban

<p>A Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Keleti csoportjának eredményei.</p>

Gönc – Bodroghalom 2-0 (1-0)
Gönc, 120 néző. V.: Kállai.

Gönc: Hován – Molnár L., Petercsák, Nalesnyik, Szemán, Sztankovics (Kondrát), Prokop, Varga D., Délceg (Szigyártó), Spisák (Fajger), Horváth. Edző: Bóni Tamás.
Bodroghalom: Laczi – Novák, Petercsák, Pauli, Balogh A. (Ignáth S.), Gierling, Mózes, Balogh P., Zádor (Ignáth G.), Kiss, Tóth R. (Perecsényi). Edző: Balogh András.

G.: Délceg, Varga B. Kiállítva: Pauli (70.). Jók: Varga D., Nalesnyik, Molnár L., Petercsák, ill. Balogh P. Ifi: 2-3.

Bóni Tamás: – Rangadóhoz méltó küzdelem, bár az előző mérkőzésekhez képest kicsit tompábban játszottunk, de a helyzetek alapján úgy érzem, hogy megérdemelten győztünk. Gyógyulást kívánok az ellenfél sérült játékosának.
Balogh András. – Kevés az, hogy jól játszunk a mezőnyben. A jövő héten elindulunk felfelé.

Karcsa – Mezőzombor 3-1 (1-0)
Karcsa, 150 néző. V.: Belicza.

Karcsa: Dókus – Bartus, Rostás, Simon J. (Peimli), Simon R., Váradi G., Kelemen, Szabó P. (Orosz), Vékony, Balla S. (Szabadka), Rendes. Edző: Váradi István.
Mezőzombor: Szabó – Venter, Krisztián, Hubert (Burai), Radócsai, Lakatos, Babos, Kiss, Vadász, Vadászi (Lukács), Csiklya. Edző: Fercsák András.

G.: Kelemen, Vékony, Balla S., ill. Vadász. Jók: Rendes, Rostás, Kelemen, Simon R., ill. Szabó, Babos. Ifi: 2-3.

Váradi István: – A nehéz talajú pályán jó játékkal hoztuk a mérkőzést, de emellett sok kidolgozott helyzet maradt ki.
Szepesi András, elnök: – A védelmünk nem volt a helyzet magaslatán. A végén pedig a jobbnál jobb helyzetek is kimaradtak, ezért megérdemelt a hazai győzelem. Gratulálok az ifik győzelméhez.

Erdőhorváti – Tokaj 4-1 (4-1)
Erdőhorváti, 100 néző. V.: Gál.

Erdőhorváti: Olajos – Bárány, Szánti, Takács, Varga (Sajgó), Engel R., Staviarski, Kazi, Balogh (Rebecsák), Kassai, Borjus, Tomori. Edző: Vojnár István.
Tokaj: Fejes – Turkó, Koncsol, Kéri, Major, Lakatos, Seregi, Galambosi (Pausz), Hajnal, Csordás, Zelenák. Edző: Juhász Zsolt.

G.: Kassai (4), ill. Csordás. Jók: Kassai (a mezőny legjobbja), Takács, Szánti, Engel R., ill. Fejes. Ifi: 1-3.

Vojnár István: – Az első félidő jó játéka után a másodikban egy kicsit elfáradtunk.
Juhász Zsolt: – Az első félidőben eldőlt a meccs. A folytatásban talán volt esélyünk a góllövésre, de sajnos nem tudtunk kapura lőni.

Szalaszend – Tiszakarád 4-3 (2-1)
Szalaszend, 150 néző. V.: Márkus P.

Szalaszend: Parzignáth – Sárvári, Fülöp, Váradi (Somosi), Sándor, Glonczi (Horváth), Makranczi, Molnár, Krizsán, Csorba (Kótai), Mata. Edző: Zsiga István.
Tiszakarád: Vágó – Hajnal, Tóth R., Zsiga Illés, Dobronyi, Budai, Karászi (Zsiga T.), Horváth R., Zsiga Iván, Tóth S., Horváth M. Edző: Kántor Zoltán.

G.: Fülöp (3), Csorba, ill. Tóth S. (2), Horváth M. Jók: Fülöp, Sárvári, Makranczi, Mata, Csorba, ill. Hajnal. Ifi: 3-1.

Zsiga István: – Nagy küzdelemben sikerült nyernünk, de a játékunk még nem az igazi. Jó játékvezetés és sok sikert a vendégeknek.
Kántor Zoltán: – Sajnos mi 11 ember ellen készültünk, nem 14 ellen. Gyenge játékvezetés. A második félidőben már játék is volt a csapatnál.

Alsóberecki – Bodrogkisfalud 1-1 (0-0)
Alsóberecki, 200 néző. V.: Bárdos.

Alsóberecki: Dankó – Vígh, Orosz, Bajnok, Deák (Bartha), Samók G., Samók K., Sánta, Tóth, Szabó (Botos), Zuti (Bódvai). Edző: Fráter István.
Bodrogkisfalud: Vágó – Bánóczki, Liszek, Kamarási (Spisák), Hajdu, Maczek, Kiss, Csikai, Kántor (Vaskó), Balogh, Magyar (Halász), Farkas. Edző: Bodnár Csaba.

G.: Vígh, ill. Farkas. Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 3-4.

Fráter István: – Kitűnő játékvezetés mellett az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést. A második játékrész kiegyenlített volt.
Bodnár Csaba: – Az első félidőben eldönthette volna a meccset a hazai gárda, a másodikban pedig mi. Gyenge játékunknak az volt a pozitívuma, hogy megőriztük veretlenségünket.

Mád – Boldogkőváralja 2-1 (1-1)
Mád, 100 néző. V.: Zám.

Mád: Erdei – Szívós, Godzsák, Motkó, Czetnár, Kádas, Földi, Szegedi, Marozsán (Pásztor), Laczkó, Beör. Edző: Pásztor Csaba és Toplenszki György.
Boldogkőváralja: Zima – Matisz, Mata, Hédervári, Budai S., Géczi, Batyi, Budai F., Gaskó, Iglai, Hankó (Hudák). Edző: Sándor János.

G.: Szegedi, Beör, ill. Budai S. Jók: Motkó, Beör, ill. Budai S., Zima. Ifi: 3-1.

Palombi Imre, elnök: – Becsülettel küzdött a csapat. A játékon még sokat kell javítani. Megérdemelten tartottuk itthon a 3 pontot. Gratulálok az ifik győzelméhez.
Sándor János: – Gyenge játék. Szerencsétlen két góllal veszítettünk.

Garadna – Mikóháza 2-2 (2-0)
Garadna, 150 néző. V.: Tóth T.

Garadna: Hidi – Veres (Bartha), Csombor, Bertalan, Ortó Cs., Litvin (Kótai), Kis (Galajda), Szabó, Ortó V., Bujnóczki, Horváth. Edző: Berencsi László.
Mikóháza: Molnár – Dókus, Erdei, Rusznák, Farkas (Petró), Ondó (Emri, Leskó), Szoták, Krenyitzky, Kalocsai, Pankovics I., Pankovics D. Edző: Pankovics Imre.

G.: Szabó, Kis, ill. Pankovics I., Szoták. Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 4-1.

Berencsi László: – Dühös és egyben szomorú vagyok a végeredmény miatt. Nagyon fontos két pontot veszítettünk és olyan mérkőzésen, amelyen sok gólhelyzetünk volt. Gratulálok az ifjúsági csapat győzelméhez.
Pankovics Imre: – Egy félidőnyi előnyt adtunk az ellenfélnek és ez erőnkből nem futotta csak döntetlenre.